Specialiai „Šilutės naujienoms”: A.Mamontovo kalėdinis sveikinimas šilutiškiams

Andriaus Mamontovo koncertas Šilutėje. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Šilutė valdo! – taip dainininkas Andrius Mamontovas įvertino šilutiškių emocijas ir energiją.

Koncerto pabaigoje A.Mamontovas scenoje „išsiplėšė“ širdį – delnu ir vaizduodamas širdies plakimą parodė, jog gerbėjai ir kartu išgyventos emocijos visada liks giliai viduje.

„Važiuodami į koncertą pamatėme besileidžiančią raudoną saulę ir aš pasakiau: „Šilutėje turi būti gerai…” – kalbėjo dainininkas, o jo žodžius publika užgožė ovacijomis.

Į sceną po pusantrų metų pertraukos sugrįžęs daininkas šilutiškius užbūrė nuoširdumu. Pasiilgę tikrumo ir prasmingos muzikos, lietuviai plūsta į A.Mamontovo naujojo albumo „Eektroninis dievas” pristatymo koncertus. Sausakimša buvo ir Šilutės kultūros ir pramogų centro salė.

Anot kūrėjo, viso albumo stilistiniai ieškojimai yra siekis išgauti pagonišką popmuziką. Koncerte klajojo „Rudeninis vėjas”, kalėdinė daina ir daug šiluma, nuoširdumu kvepiančių naujų ir visiems jau girdėtų kūrinių.

Naujausią savo albumą A. Mamontovas pristatė su grupe aukščiausio lygio scenos bendražygių: būgnininku Meinardu Brazaičiu, įvairius muzikos instrumentus įvaldžiusiu Eimantu Belicku, bosistu Tomu Andrijausku ir klavišininku Arnoldu Lukošiumi.

Pastarasis vaizdžiai parodė, kad titulas „geriausias Eurovizijos šokėjas” yra pelnytas.

Didelį dėmesį atlikėjas skiria kokybiškam garsui ir apšvietimui, tad Šilutėje tokio kokybiško koncerto publika seniai nebuvo mačiusi ir girdėjusi.

„Andriaus koncertai – lyg miesto šventės kiekviename mieste. Pagal galimybes stengiamės memokamai į koncertus įleisti tuos, kurie negali susimokėti už bilietus” – sakė turo organizatorius, bendrovės „Renginių centro” vadovas Marius Tumšys.

„Renginių centras” ir Šilutės kultūros ir pramogų centras padovanojo per 30 bilietų Saugų vaikų namų globotiniams ir Šilutės pirmosios gimnazijos moksleiviams, labiausiai prisidėjusiems prie Šilutės miesto jubiliejaus renginių organizavimo vasarą.

joomplu:2008

A.Mamontovas mielai sutiko pabendrauti su „Šilutės naujienų” žurnaliste, tad jo interviu skaitykite priešnaujametiniame numeryje.

Šiandien, Kalėdų proga, dalinamės Andriaus linkėjimu Šilutei ir šilutiškiams.

A.Mamontovo linkėjimas šilutiškiams.