„Spindulio“ 20-mečio koncerte dainavo 250 vaikų

sspindulysApie 250 dainininkų suvažiavo į Šilutės popchoro „Spindulys“ 20-ojo gimtadienio šventę ir kartu surengtą respublikinį vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalį „Svajonė“.

Estradinės dainos ir saviraiškos klubo „Spindulys“ vadovė Lijana Šerpytienė džiaugėsi, kad renginys patiko ir iš kitų miestų atvykusiems kolektyvams, ir „Spindulio“ dainininkams, ir jų tėveliams, kurie ne tik vaikams padėjo pasirengti jubiliejiniam koncertui, bet ir kartu su savo atžalomis dainavo scenoje. „Smagu, kad ir klubo veikla, ir renginys įtraukia visas šeimas, stiprina vaikų ir tėvų kūrybiškumą, bendravimą“, – sakė vadovė.

Festivalyje dainavo svečiai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Tauragės, Kretingos, taip pat Šilutės Žibų pradinės, M.Jankaus pagrindinės mokyklų bei lopšelio – darželio „Gintarėlis“ popchorai, „Salūno“ šokėjai. Jų vadovai džiaugėsi galimybe dainuoti gyvai, puikia įgarsinimo, apšvietimo kokybe, scenografija. Iki koncerto vilniečiai spėjo apžiūrėti Šilutę, aplankyti H.Šojaus dvarą ir net sudalyvauti mūsų krašto specifiką atspindinčioje edukacinėje programoje.

Dabar 27 „spinduliukus“ nuo 3 iki 14 metų ugdanti L.Šerpytienė pasidžiaugė, kad „Spindulio“ nepamiršta ir jau užaugę jo nariai. Ir jubiliejiniame koncerte dainą, skirtą Šilutei, atliko jau studentė Rūta Šerpytytė, gimnazistė Guoda Baguckaitė ir dabartiniai popchoro dainininkai Martynas ir mažoji Urtė.

Vadovė sako, kad koncerto organizavimas jau tapo visos jos šeimos reikalu: dukra Rūta rūpinasi plakatų, kitos viešinimo medžiagos maketavimu, sūnus Martynas kuria kompiuterinius scenografijos vaizdus.

L.Šerpytienė dėkinga „Spindulio“ repertuarą praturtinusiems mūsų kraštiečiams Simonai Čėsnaitei ir Valdui Lacko, kurių sukurtas dainas dainuoja ne viena „Spindulio“ karta. Jubiliejiniame koncerte Valdas su žmona Vainora irgi atliko porą dainų.

Ketvirtus metus festivalį veda šilutiškis Laurynas Nikelis, sparčiai darantis renginių vedėjo karjerą ne tik Šilutėje, bet ir kituose miestuose bei radijo laidose. Šiemet Laurynas kvietė publiką kartu su dainuojančiais kolektyvais pasiekti „Spinduliandą“, o kai visi jį pasiekė, kai plojimais ir gėlėmis atsidėkojo „Spinduliui“ ir jo vadovei, jubiliejaus šventė buvo vainikuota fejerverkų ugnimis ir didžiuliu tortu.

Po svarbiausio pasirodymo Šilutėje „Spindulys“ ims rengtis garsiajam festivaliui „Laumės juosta“, kuriame vaikai irgi dainuos su tėveliais, nes jo tema – šeima.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume.