„Spindulys“ padėjo LRT televizijai

spindulys laumes juostaRugpjūčio 6 d. 21 val. per LRT televiziją  „Laumės juostos“ koncerte dainuos „Spindulys“

Turbūt kiekvienas yra girdėjęs apie vieną didžiausių respublikinį vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalį „Laumės juosta“. Šis festivalis jau 22-ąjį kartą dvi dienas vyko naujojoje Palangos koncertų salėje.

Šilutės vaikų popchoras „Spindulys“ „Laumės juostoje“ dalyvavo jau 18-ąjį kartą, taip užbaigęs savo jubiliejinį 20-ąjį koncertinį sezoną.

Festivalio organizatoriai, surengę atranką, šiemet į „Laumės juostą“ sukvietė apie 60 dalyvių.  Šįkart festivalio tema – „Šeima“. Tai – svarbiausia gyvenime.

Popchoras „Spindulys“ dainavo J.Cechanovičiaus dainą „Senelė“, aranžuotą Valdo Lacko. „Senelė“ – vadovė Lijana Šerpytienė – į balių pakvietė visą šeimą: ir tėvelius, ir vaikaičius. Scenoje smagiai dainavo ir šėlo visa „Spindulio“ šeima. Išsipildė vadovės Lijanos svajonė: kartu su spinduliukais dainavo ir jų tėveliai.

Po repeticijos LRT televizija nufilmavo išskirtinį siužetą, kur vadovė, „spinduliečiai“ ir jų tėveliai tapo televizijos darbuotojais.

Festivalio žiūrovai džiaugėsi „Spindulio“ šeimos atlikta daina, o koncerto vedėjas Arūnas Valinskas suskubo pakalbinti vienintelį vyrą, dainuojantį su „Spinduliu“ – mažosios Agotos tėvelį Modestą. Ar jis laimingas dainuodamas kartu su dukra?

Atsakymą sužinosite jau šį šeštadienį, rugpjūčio 6 d., per LRT televiziją, po „Panoramos“ – pamatysite „Spindulį“ „Laumės juostos“ koncerte.

 Mažieji dainorėliai labiausiai dėkoja – generaliniams rėmėjams – „spinduliukų“ tėveliams, kurie sumokėjo nemažą dalyvio mokestį, kad Šilutės vardą dar kartą išgirstų festivalio publika ir LRT televizijos, transliuosiančios „Laumės juostos“ koncertą, žiūrovai.

Rugsėjį vadovė L.Šerpytienė ir „Spindulio“ dainininkai kvies prie popchoro prisidėti visus, norinčius mokytis chorinio dainavimo, sceninio judesio, koncertuojant suteikti džiaugsmo sau ir kitiems. Ypač kviečiame darželinio amžiaus vaikučius, nes vokalinius įgūdžius reikia pradėti formuoti nuo pat mažumės.