„Spindulys“ – vėl šviečia!

3 _spindulys_popchorasVaikų popchoras „Spindulys“ vasaros sezono pabaigoje pelnė didžiausią metų apdovanojimą – tapo respublikinio vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalio „Laumės juosta“ metų kolektyvu. Šilutiškiams buvo įteikta „Laumės juostos“ statulėlė.

Ilgai nesiilsėję popchoro dainininkai vėl pradėjo savo veiklą. „Spindulyje“ panoro dainuoti daug naujų vaikučių, kuriems nuo 3 iki 5 metų. Todėl dabar vadovė Lijana Šerpytienė popchorą suskirstė į tris grupes. Dainorėliai grupėse dainuos ir savo amžiui skirtas daineles, ir visam chorui tinkančias.

Spalio mėnesį „Spindulio“ grupė „Spindulėliai“ dalyvavo respublikiniame vaikų ir jaunimo muzikos festivalyje „Muzika rudens spalvose“ Kaune. Festivalis vyko visą dieną, o šilutiškiai jame nuotaikingai atliko S.Čėsnaitės dainas „Uodas“ ir „Spalvos“.

Prieš kelias dienas popchoras dainavo 12 – ajame respublikiniame vaikų ir jaunimo muzikos festivalyje „Rasos lašeliai 2017“ Marijampolėje. Festivalyje dalyvavo arti 60 kolektyvų iš įvairių miestų, spinduliukai dainavo ir kaitino žiūrovus V.Lacko daina „Vasaros šokis“.

„Spindulys“ toliau įtemptai repetuoja, nes laukia daug koncertų. Kalėdų rytą ansambliečiai visus su švente pasveikins nuotaikingame koncerte, kurį transliuos Lietuvos televizija. Greit ir miesto eglės įžiebimas, kurio metu geltonieji nykštukai – spinduliukai vėl kvies visus pašėlioti.

Dar vis priimame ir naujus narius, panorusius išmokti dainuoti.