Sportinių šokių klubas „Lūgnė“ pakvietė dalyvius į 25-ąsias varžybas

Lugne-8140Jau 25-ąjį kartą Šilutėje sportinių šokių klubas „Lūgnė“ (vadovės Asta Maigienė ir Roberta Juknaitė) organizavo sportinių šokių varžybas „Pamario pora 2018“. Varžybose 19-oje skirtingų amžiaus grupių varžėsi arti 400 dalyvių, o juos vertino kompetentinga 18 teisėjų komisija.

Gausus būrys svečių ir dalyvių iš Gargždų, Klaipėdos, Kretingos, Liepojos (Latvija), Mažeikių, Palangos, Šiaulių, Šilutės, Tauragės, Telšių ir Zarasų rinkosi Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje stebėti šokėjų pasirodymų ir varžytis dėl nugalėtojų vardo.

Varžybas pradėjo klubo „Lūgnė“ show dance grupės merginos, kurios aktyviai dalyvauja įvairiuose festivaliuose ir jau gali pasigirti laimėjimais. Poros ir mergaitės šoko standartinius (valso, kvikstepo, tango, fokstroto) ir Lotynų Amerikos (čia-čia, rumbos, sambos, pasadoblio, džaivo) šokius. Didžiuojamės mūsų klubo porų ir mergaičių bei dalyvių, atvykusių iš kitų miestų, pasiekimais. Geriausios poros buvo apdovanotos taurėmis, o mažieji vaikų grupės šokėjai bei solo mergaičių grupės dalyvės buvo apdovanotos pirmos, antros ir trečios vietų medaliais.

Dėkojame visiems parėmusiems bei prisidėjusiems prie organizacinių darbų, teisėjams ir šauniesiems varžybų dalyviams bei jų palaikymo komandoms – tėveliams ir artimiesiems.