Sportinių šokių varžybose daug medalių iškovojo „Lūgnės“ šokėjai

 sportiniai sokiai visiŠilutės sportinių šokių klubas „Lūgnė“ surengė tradicines sportinių šokių varžybas „Pamario pora 2014“.

Į varžybas, vykusias Šilutės žemės ūkio mokykloje, susirinko šokėjai iš Klaipėdos, Gargždų, Kretingos,  Tauragės, Palangos, Telšių, Šiaulių, Kauno, Šilutės ir iš Latvijos Liepojos bei Saldaus miestų.

Varžybos buvo sėkmingos renginio šeimininkams – klubo „Lūgnė“ šokėjams, vadovaujamiems trenerės Astos Maigienės.
Vaikų grupėse pirmąsias vietas laimėjo šilutiškiai Aurimas Šimelionis ir Milda Bernotaitė, Dovydas Karenauskas ir Meda Siliūtė, Dovydas Karenauskas ir Viltė Mockutė.

Jaunių I E 6 grupės varžybose I vietą laimėjo Deimonas Šukys ir Smiltė Šiaulytė, V vietą užėmė Rinas Kuturys ir Emilija Grikšelytė.

Jaunių I D standartinių šokių programoje dvi klubo „Lūgnė“ poros šoko finale: III vietą užėmė Doviltas Kėrys ir Iveta Aukštaitytė, V vietą – Žygimantas Kuzas ir Vytenė Macijauskaitė.

Jaunių II standartinių šokių programoje nugalėjo Vilius Vasiliauskas ir Erika Mikužytė, jaunučių II E4 grupėje lyderiai buvo Oskaras Jatautas ir Austėja Vekterytė.

Jaunių I E4 grupėje Rokas Andreičikas ir Guoda Stoškutė laimėjo II vietą.

I D Lotynų Amerikos šokių programoje jauniai Žygimantas Kuzas ir Vytenė Macijauskaitė užėmė II vietą, Doviltas Kėrys ir Iveta Aukštaitytė – V vietą.

Jaunimo D Lotynų Amerikos šokių programoje Gvidas Dikšaitis ir Augustė Bizauskaitė iškovojo I vietą, o jaunimo C Lotynų Amerikos šokių programoje Laurynas Knyšius ir Kamilė Gedvilaitė užėmė V vietą, Donatas Saldauskas ir Brigita Gaižauskaitė – III vietą.

Renginį papuošė Šilutės sporto klubo „Atėnė“ šokėjų programa.

Klubas „Lūgnė“ dėkoja varžybų pagrindiniam rėmėjui – Šilutės r. savivaldybei, šokėjų tėveliams, Šilutės žemės ūkio mokyklos darbuotojams ir direktoriui A.Abromaičiui už pagalbą organizuojant varžybas.