Sportinių šokių varžybose – dvi auksinės „Lūgnės“ poros

lugne nugaletojaiTelšiuose vykusiose sportinių šokių varžybose „Vėlunga 2015“ dalyvavo ir Šilutės sportinių šokių klubo „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė) šokėjai: iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalius.

14-metė Erika Mikužytė ir 15-metis Vilius Vasiliauskas sportinių šokių klubą „Lūgnė“ lanko jau 5-6 metus. Ši pora, besivaržanti jaunių II C klasėje, šį sezoną gali pavadinti ypač sėkmingu, nes jau iškovojo ne vieną čempionų titulą.

Geriausi savo šokėjų grupėje jie buvo pripažinti ne tik Telšiuose, bet ir Latvijoje spalį vykusiose varžybose „Vėjo ritmu“, o Šiauliuose surengtose varžybose „Milagro Taurė“  varžybose iškovojo antrąją vietą.

Kiek atsikvėpę Erika ir Vilius Anykščiuose reitingo varžybose „Rumbos taurė“ vėl iškovojo pirmąją vietą.

Sėkmingai Telšiuose pasirodė ir kitos klubo „Lūgnė“ šokėjų poros.

Iveta Aukštaitytė ir Doviltas Kėrys I vietą laimėjo jaunių II D ST grupėje, o Latvijoje vykusiose minėtose varžybose „Vėjo ritmu“ ši pora taip pat buvo geriausia savo grupėje.

Šilutiškiai Austėja Vekterytė ir Oskaras Jatautas Telšiuose jaunių I D LA grupėje užėmė III vietą, o jaunių II D ST grupėje Guodos Stoškutės ir Roko Andreičiko pora užėmė V vietą.

Puikiai Telšiuose pasirodė ir jaunesni „Lūgnės“ šokėjai: Irmantas Grikšelis ir Milda Bernotaitė (vaikų VI E4 grupė), Benas Kovyrcovas ir Ugnė Kuskytė (vaikų V E2 grupė). Sveikinimų nusipelnė ir kiti šilutiškiai: Gabrielė Savickaitė ir Ignas Žiogas (vaikų VI E4 grupė) bei Ieva Jotkutė ir Augustas Višinskas (jaunių I E6 grupė).