Sportinių šokių varžybose „Pamario pora“ – prizų lietus

lugne pamario pora  4939977139873743732 nJau 23-iąjį kartą Šilutės sportinių šokių klubas „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė) organizavo kvalifikacines sportinių šokių varžybas „Pamario pora 2016“. Beveik 300 varžybų dalyvių iš visos Lietuvos ir Latvijos varžėsi dėl geriausių šokėjų titulo įvairiose grupėse.

Šilutės sportinių šokių klubo „Lūgnė“ šokėjai papildė savo kolekcijas dviem pirmosios ir dviem antrosios vietos laimėjimais.

Daugkartiniai įvairių varžybų nugalėtojai Erika Mikužytė ir Vilius Vasiliauskas ir šį kartą jaunimo ir suaugusiųjų grupėje buvo pirmi ir iškovojo auksą.

Puikiai pasirodė Austėja Vekterytė ir Oskaras Jatautas, jaunių I D LA grupėje laimėję I vietą, Meda Matukevičiūtė ir Deimonas Šukys, jaunių II D LA grupėje laimėję II vietą, o jaunių II D ST grupėje – IV vietą, bei Guoda Stoškutė ir Rokas Andreičikas, jaunių II D ST grupėje laimėję II vietą.

Dėkojame kitoms klubo poroms: Ievai Jotkutei ir Augustui Višinskui (jauniai I+II E4 ir jauniai II E6), Augustei Bizauskaitei ir Gvidui Dikšaičiui (jaunimas/suaugę C/B LA) ir visoms klubo poroms, gerai pasirodžiusioms kitose grupėse.

Gausus būrys mažųjų mergaičių pirmą kartą dalyvavo varžybose mergaičių solo grupėje – tai tarsi tramplinas į ateityje laukiančias varžybas.

Sveikinimų nusipelnė visi klubo „Lūgnė“ šokėjai, išlieję daug prakaito ant parketo, atsakingai ruošęsi kiekvienoms varžyboms bei atstovavę Šilutei Lietuvoje ar Latvijoje.