Sportiškiausia rajono šeima – Kazlauskai

sportuojanti seima visi 222Praėjus vos dviem dienoms po to, kai gegužės 15-ąją minėjome tarptautinę Šeimos dieną, į judrų pasibuvimą šilutiškius pakvietė sporto ir sveikatingumo centras „Atėnai“ bei Šilutės visuomenės sveikatos biuras. Pirmą kartą mieste surengtoje šventėje „Sportuojanti šeima“ dalyvavo 11 komandų iš 6 rajono ir Šilutės lopšelių – darželių: „Raudonkepuraitės“, „Žvaigždutės“, „Gintarėlio“, „Pušelės“, „Žibutės“ ir Švėkšnos.

Anot VšĮ „Šilutės sportas“ direktoriaus Dainiaus Gricevičiaus, tokio renginio tikslas – suburti vaikus ir tėvelius bendrai sportinei veiklai, skleisti sporto idėjas, stiprinant fizinę, psichinę bei dvasinę sveikatą.

Sporto šventė „Sportuojanti šeima“ prasidėjo mažųjų miesto šokėjų koncertu, kurį dovanojo ne viename respublikiniame konkurse dalyvavusi šokių klubo „Atėnė“ 4-6 metų amžiaus vaikų grupė, taip pat – sportinių šokių klubo „Lūgnė“ ir darželių „Gintarėlis“ bei „Žibutė“ šokėjai.

Po linksmų pasirodymų atėjo eilė ir nekantraujantiems sportinių varžybų dalyviams. Komandos buvo suskirstytos į 3 pogrupius, tarp varžovų, entuziastingai nusiteikusių įveikti priešininkus ir išsiaiškinti, kas verti „Sportiškiausios šeimos“ vardo, buvo ne tik vaikai ir jų tėvai, bet ir tetos, dėdės.sportuojanti seima DSCN9998

Dalyviai varžėsi įvairiose estafetėse su lankais, balionais ir lazdomis, turėjo ne tik kuo greičiau atlikti užduotis, bet ir nepažeisti taisyklių.

Kai buvo įveiktos visos estafetės, vertinimo komisija susumavo surinktus taškus. Paaiškėjo, jog I vietą užėmė ir „Sportiškiausia šeima“ tapo lopšelio – darželio „Raudonkepuraitė“ Kazlauskų šeima, II vietą užėmė Šiaudvyčiai iš „Žibutės“. Pastaroji šeima – labai visuomeniška ir aktyviai dalyvauja beveik visose mieste rengiamose sporto šventėse bei akcijose. Trečiąją vietą laimėjo „Žvaigždutės“ Juodžentų šeima.

Visų dalyvių laukė saldūs ir sportiški prizai, kuriuos įteikė Šilutės visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė.

Paklausta apie bendruomenišką idėją surengti sporto varžybas šeimoms, V.Vaivadaitė pasidžiaugė, kad renginys atnešė visiems daug gerų emocijų. Iš pradžių nuogąstauti tikrai buvo dėl ko, nes gegužė daugeliui jaunų šeimų yra labai intensyvus metas, kai vos ne kas savaitę visi yra kviečiami į keliolika renginių. Todėl džiugu, kad šiomis darbų kupinomis pavasario dienomis atsirado aktyvių šeimų, panorusių linksmai pasportuoti.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.