Sportiškiausia rajono seniūnija – Šilutės

Seniuniju sporto 4Šeštadienį, nuo ankstaus ryto, Šilutėje vyko 2014 m. rajoninės seniūnijų sporto žaidynės. Iš viso jose dalyvavo 9 Šilutės rajono seniūnijų komandos: Vainuto, Šilutės, Rusnės, Švėkšnos, Žemaičių Naumiesčio, Saugų, Juknaičių, Usėnų ir Katyčių.

Susumavus visų 8 rungčių rezultatus, paaiškėjo, kad sportiškiausia seniūnija – Šilutės.

Seniūnijų sporto žaidynės yra Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių dalis, o šių žaidynių tikslas – pasiekti, kad gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų gyvenamosiose vietose.

Šiemet mūsų rajono sportininkai varžėsi futbolo 5×5, stalo teniso, krepšinio 3×3 (vyrai ir moterys), parko tinklinio 3×3 (vyrai ir moterys), šaškių (2 vyrai ir 1 moteris), šachmatų (2 vyrai ir 1 moteris), virvės traukimo ir seniūnų rungtyse. Seniūnijų vadovai rankos ir akies taiklumą tikrino smiginio varžybose.

Futbolas ir tinklinisSeniuniju sporto 1

Futbolo rungtynėse jėgas išbandė tik penkių seniūnijų komandos. Jų galutinė rikiuotė buvo tokia: I vieta – Šilutė, II v. – Švėkšna, III v. – Vainutas, IV v. – Rusnė ir V v. – Juknaičiai.

Parko tinklinio turnyre vyrų grupėje stipriausi buvo šilutiškiai, antri – rusniškiai, treti švėkšniškiai. Moterų grupėje pirmos taip pat šilutiškės, antros juknaitiškės ir trečios saugiškės.

Krepšinis

Krepšinio rungtynėse dalyvavo daugiau sportininkų. Vyrų grupėje varžėsi aštuonios komandos, merginų grupėje, deja, – tik dvi.

Prizines vietas vyrų grupėje užėmė Šilutės (I v.), Švėkšnos (II v.) ir Vainuto (III V.) komandos.

Šilutės seniūnijos krepšininkės nugalėjo juknaitiškes ir iškart tapo I vietos laimėtojomis.

Šaškės ir šachmatai

Šaškių turnyre pirma buvo Žemaičių Naumiesčio komanda, antra – Šilutės, trečia – Rusnės. Šachmatų kovose geriausiai sekėsi saugiškiams, antra vieta atiteko Šilutei, o trečia – Usėnams.

Virvės traukimo rungtyje pirmąja vieta džiaugėsi taip pat Šilutės atstovai, antri buvo Rusnės stipruoliai, o treti – juknaitiškiai.

SmiginisSeniuniju sporto 3

Smiginio rungtis buvo skirta seniūnams. Šioje rungtyje dalyvavo 7 seniūnai. I vietą užėmė Žemaičių Naumiesčio seniūnas J.Budreckas, II vietą – juknaitkškis V.Dylertas, III v. – švėkšniškis A.Šeputis, IV v. – Vainuto seniūnas V.Mockus, V v. – Šilutės seniūnas R.Steponkus, VI v. – Saugų seniūnė A.Oželytė ir VII v. – rusniškė D.Drobnienė.

Stalo tenisas

Tenisininkų kovos truko ilgiausiai. 10 val. pradėjus stalo teniso turnyrą, 15 val. dar nebuvo aiškūs visi rezultatai, nors jau buvo planuojamas žaidynių uždarymas.

Nuo stalo teniso rezultatų priklausė Juknaičių ir Rusnės komandų vietos galutinėje žaidynių rezultatų lentelėje. Tad žaidynių dalyviams ir organizatoriams paskutinių kovų rezultatų teko laukti iki pavakarių.

Susumavus visų 8 sporto šakų rezultatus, paaiškėjo, kad aukso medaliai ir pagrindinė žaidynių taurė atitenka šilutiškiams (70 tšk.), sidabras – Rusnės komandai (47 tšk.), bronza – Juknaičiams (45 tšk.). Ketvirtą vietą užėmė Švėkšna (35 tšk.), penktą – Vainutas (35 tšk.), šeštą – Saugos (23 tšk.), septintą – Usėnai (22 tšk.), aštuntą – Žemaičių Naumiestis, devintą – Katyčiai (12 tšk.).

I etapo seniūnijų sporto žaidynes vykdė VšĮ „Šilutės sportas“. Žaidynes finansuoja KKSRF ir Šilutės rajono savivaldybė.
Įvairių rungčių nugalėtojai atstovaus Šilutės rajonui Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse.