Sporto mokyklą baigiantiems krepšininkams – „Žvaigždžių diena“

krepsinis zvaigzdziu su treneriais F 1Pavasarį Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai palydėjo krepšinio salėje, kur surengta tikra „Žvaigždžių diena“. Šia švente norėta padėkoti mokyklą baigusiems aštuoniolikmečiams ir devyniolikmečiams krepšininkams ir paminėti artėjantį mokyklos 60 metų jubiliejų.

Renginio metu vyko įvairios estafetės bei šeimų turnyrai, netrūko gerų emocijų ir juoko.

Varžėsi estafetėse ir šeimų turnyre

Mokyklos direktorius Aivaras Lileikis padėkojo sportininkams, jų tėveliams, treneriams, o pastarieji pakvietė į slalomo estafetę. Ją pradėję vyriausieji mažiesiems pademonstravo kamuolio valdymo įgūdžius, baudų mėtymo techniką.

Vyresniųjų grupėje slalomo rungtį laimėjo Tauras Ulevičius ir Edvinas Kurlinkus, mažųjų grupėje greičiausiai viską įvykdė Nedas Zaniauskas ir Deividas Petrošius.

Tą pačią slalomo estafetę išbandė ir tėvai su vaikais. Vyriausiųjų grupėje greičiausi buvo Balčiauskai, o mažųjų – Gavėnų šeimyna.

3×3 šeimų turnyre galėjo dalyvauti du šeimos nariai ir vienas draugas (-ė). Dalyvių buvo nemažas būrys, po atkaklių kovų paaiškėjo nugalėtojai. Vyresniųjų grupėje auksu pasipuošė Ulevičių šeimyna (tėtis, dukra ir sūnus), Balčiauskai (tėtis, sūnus ir draugas) iškovojo sidabrą, o bronza buvo apdovanoti Rimkai (tėtis ir du sūnūs). Mažųjų grupėje aukso medaliais džiaugėsi Gavėnų šeimyna (tėtis, sūnus ir draugas), antri buvo Zaniauskai (tėtis, sūnus ir jo draugas) bei Šimelioniai (broliai dvyniai ir teta).

Mokiniai kovojo su treneriais

Mokyklą baigusiems krepšininkams, kuriuos treniravo Kęstutis Šernius, krepšinio aikštelėje iššūkį metė įvairaus amžiaus Sporto mokyklos krepšininkai, tėveliai bei mokyklos direktorius kartu su krepšinio treneriais. Tad linksmų emocijų kupinas krepšinis prasidėjo, nes vyriausieji krepšininkai priėmė iššūkį.

Pirmąjį kėlinį prieš absolventus žaidė įvairaus amžiaus mokyklos auklėtiniai. Jiems sunkiai sekėsi tvarkytis aikštelėje su daugiau patirties turinčiais varžovais.

Antrajame kėlinyje jėgas išbandyti stojo tėvelių komanda. Bet jiems net ir šeštas žaidėjas nedaug padėjo pasipriešinti K.Šerniaus auklėtiniams. Po dviejų kėlinių pirmavo absolventai, tad po ilgosios pertraukos gelbėti iššūkį metusių komandų suskubo krepšinio treneriai bei mokyklos direktorius (A.Lileikis, L.Stančiauskienė, P.Jonikas, L.Eglinskas, A.Rauluševičius ir K.Šernius).

Kova tapo dar įdomesnė ir linksmesnė. K.Šernius žaidė prieš savo auklėtinius, tad šie jam tai leisdavo mesti, tai padovanodavo švelnų „stogą“. Kiti treneriai taip pat puikiai atakavo auklėtinių krepšį, po finalinės sirenos vyriausieji krepšininkai Sporto mokyklą paliko su pergale.

Mokyklos tikslas pasiektas – išugdyta puiki krepšininkų karta.

Visi prizininkai apdovanoti medaliais, marškinėliais, kepuraitėmis bei statulėlėmis.