Sporto mokyklos lengvaatlečiai dalyvavo olimpinių vilčių pirmenybėse

F V._Retenis_G._iaudvytyt_T._emgulisE._SarapinasŠilutės sporto mokyklos trenerių L. Leikuvienės, S. Oželio ir A. Urmulevičiaus auklėtiniai Šiauliuose dalyvavo Lietuvos vaikų lengvosios atletikos olimpinių vilčių pirmenybėse rajonų grupėje. Šilutiškiams pavyko iškovoti dvi pirmas ir dvi trečias vietas bei pasipuošti nugalėtojų ir prizininkų medaliais.

Kintiškis Vilmantas Retenis dar tik šeštokas, bet sėkmingai varžėsi su vyresniais, aukštesniais ir stambesniais vaikinais, kurių net 28 kovojo rutulio stūmimo sektoriuje. Vilmantui 3 kg rutulį pavyko nustumti  12,87 m, pagerinti savo asmeninį rezultatą ir iškovoti I vietą.

Berniukų aukščio sektoriuje dominavo švėkšniškiai. Ednaras Sarapinas visus aukščius įveikė be klaidų, o 1,55 m aukštyje peršokta kartelė užtikrino nugalėtojo titulą. Jo treniruočių draugui Titui Žemguliui pavyko peršokti  1,40 m aukštį ir iškovoti III vietą. 600 m bėgime III vietą užėmė ir šilutiškė Goda Šiaudvytytė, jos rezultatas 1:53,40 min. Šiame nuotolyje Lukrecija Sidaravičiūtė užėmė 16 vietą iš 28 mergaičių, o 1000 m bėgusi Mija Pielikytė, nors ir virto, ir sužeistais keliais ne tik finišavo ir užėmė 9 vietą, bet ir pagerino asmeninį rezultatą – 3:50,60 min.  
G. Mickus, R. Leikus, I. Stankus, K. Kerpytė – jauniausi Šilutės lengvaatlečiai, sėkmingai įveikė sunkų 1000 m nuotolį, o juknaitiškis Darintas Šimašius varžėsi 60 m nuotolyje, kuriame galėjo pademonstruoti koks yra greitas ir kaip puikiai jau moka žemo starto komandas. 

„Vieniems vaikams šios varžybos pirmosios, kiti pirmą kartą pamato lengvosios atletikos maniežą, vieniems jose sekasi puikiai, kitiems sunkiau, tačiau abejingų nelieka, įspūdžių ir patirties sočiai“, – kalbėjo trenerė L. Leikuvienė.