Sportuojantys Vainuto mokiniai įtraukė ir miestelio bendruomenę

vainuto sveikatinimo projektasVainuto vidurinės mokyklos socialinė pedagogė Elena Žąsytienė ir sveikatos specialistė Violeta Vilčiauskienė mokinius pakvietė į renginį „Sveikame kūne – sveika siela“. Susirinkusi sporto salėje renginį pradėjo visa mokykla.

Prieš 20 metų Lietuva buvo priimta į Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą. Ir Vainuto vidurinė mokykla jungiasi prie nacionalinio Sveikatą stiprinančių mokyklų bangos per Lietuvą 20-mečio paminėjimo. Tokiu sveikatinimo renginiu pasidžiaugė ir mokyklos direktorius Antanas Jonikas, ir atvykusi Šilutės r. Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė su specialistėmis.

Mokiniai šokiais ir dainomis papuošė šventės atidarymą. Vėliau klasėms paskirtos įvairios veiklos. 1-5 klasių mokiniai sporto salėje žiūrėjo vaidinimą „Sveikata – brangiausias perlas“, dainavo „Tegul dantukai dainuoja“, dalyvavo sportinėse varžybose „Kas greičiau ir taikliau“. Priešmokyklinio ugdymo grupė susitiko su žolininke iš Rusnės. 7 ir 8 klasių mokiniams biologijos mokytoja skaitė paskaitą apie antibiotikus. Penktokai ir šeštokai kalbėjosi su socialine pedagoge apie judėjimo svarbą.

Devintokai ir dešimtokai rungtyniavo „Netbolo“ varžybose. Vienuoliktokai ir dvyliktokai aktų salėje šoko linijinius šokius.

Daugelio mėgstamas dalykas – šiaurietiškas ėjimas – į mokyklos stadioną sutraukė 8-10 klasių mokinius. Prie šio renginio prisidėjo ir miestelio bendruomenė, kuri aktyviai dalyvavo šiaurietiškame ėjime.

Renginio organizatorės dėkoja visiems dalyvviams, padėjusiems organizuoti gražią šventę. Klasės buvo apdovanotos už piešinių parodą prie mokyklos paradinių durų, kur galėjome pamatyti gražius plakatus apie sveiką gyvenimo būdą. Prie mokyklos veikė piešinių paroda, gražiausių piešinių, plakatų autoriai irgi apdovanoti.