Stalo teniso turnyre – jaunesni, bet – ne prastesni

stalo tesisasNaujosios Akmenės sporto rūmuose vyko stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ surengtas jubiliejinis – 20-asis turnyras, kuriame Šilutės sporto mokyklos trenerio Artūro Siliaus dešimtmečiai auklėtiniai iškovojo medalius, taures bei specialius prizus. Šilutės rajono stalo teniso klubo „Varmas“ atstovams taip gerai nesisekė, kaip mažiesiems mažosios raketės mylėtojams, jie medalių neparvežė.

Suaugusieji buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes: iki 50 metų tenisininkų grupė bei vyresnių grupė. Šilutės klubo „Varmas“ atstovai K.Pundinas, veteranai J.Piekautas, J.Čimkus, E.Naujokas ir Z.Šikšnius aukštų vietų neiškovojo, o jaunimo grupėje Karolis Pundinas liko penktas.

Antrąją varžybų dieną žaidė vaikai, taip pat suskirstyti į dvi amžiaus grupes: 12-14 metų ir 11 metų bei jaunesni. Šilutiškiai Karina Alkimavičiūtė, Almantė Šimkutė, Rytis Damulis, Mantas Deveikis, Valdas Tubutis, Titas Venckus, Edas Marcinkevičius, Žilvinas Nognius buvo dar jaunesni: 9-10 metų.   Gražių žodžių kitų miestų treneriai negailėjo K.Alkimavičiūtei, kuri stalo teniso treniruotes lanko 2 metus. Ji visus pribloškė savo greitais smūgiais dešiniąja raketės puse. Karinai pranašaujama graži sportinė ateitis, jei ir toliau treniruosis ir kantriai sieks užbrėžtų tikslų. K.Alkimavičiūtė žaidė 7 partijas, iš kurių penkias laimėjo, iškopė į finalą ir užėmė trečią vietą. Už puikų žaidimą ji apdovanota taure bei specialiu prizu – japonų firmos „Butterfly“ dėklu raketei. Tai – pirmieji mergaitės sportiniai trofėjai.

Neblogai turnyre pasirodė ir A.Šimkutė, kuri kelis susitikimus pralaimėjo, nors didžiąją dalį žaidimo pirmavo rezultatu 9:6, 10:6. Nors jai nepavyko laimėti prizų, treneris A.Silius neabejoja, kad truputį daugiau pasistengusi treniruotėse ir Almantė dar ne kartą džiaugsis prizinėmis vietomis.

Šilutės berniukai irgi puikiai valdė mažąją raketę – į finalus stojo net 4 mūsų Sporto mokyklos auklėtiniai. Geriausiai sekėsi R.Damuliui, kuris iškovojo II vietą, pralaimėjęs tik finalinę partiją. Ryčiui įteikta antros vietos taurė ir firminis raketės dėklas.

Firmos „Butterfly“ kuprinę ir taurę pelnė M.Deveikis, likęs trečias. Penktąją vietą užėmė V.Tubutis, jis apdovanotas taure ir firminiu rankšluosčiu. Šeštasis buvo E.Marcinkevičius. Paguodos medalius iškovojo devynmetis T.Venckus ir Ž.Nognius.