Startavo rajono krepšinio pirmenybės Usėnų Dieduko taurei laimėti

usenu dieduko taure kestutis macijauskasPenktadienį startavo Šilutės rajono krepšinio pirmenybės Usėnų Dieduko – šviesios atminties Petro Rimkaus taurei laimėti.
Dėl taurės kovoti užsiregistravo 13 komandų, kurias suskirsčius į du pogrupius ir paaiškėjus, kas su kuo žais, prasidėjo kovos krepšinio aikštelėje.

Pagal turnyro nuostatus, norint kovoti Šilutės rajono pirmenybėse, neužtenka mėgti krepšinį, reikia dar būti Šilutės rajono gyventoju ar dirbti Šilutės rajone.

Varžybos vykdomos pogrupiuose rato sistema. Vėliau kiekvieno pogrupio keturios stipriausios komandos vėl sužais pogrupiuose ir vėl bus suskirstytos į dvi grupes. Komandos, pagal aukštesnius varžybų baigties rezultatus patekusios į pirmąją grupę, susikaus dėl Didžiosios taurės, antrosios grupės komandos – dėl Mažosios taurės.

A pogrupyje rungsis „Juknaičiai“, „Švėkšna“, „Pilupis“, „Gluosnis“, „Šamai“, „SM-2“, „Usėnai – Darbo partija“.

B pogrupyje – „Chamau“, „Draugystė“, „SM-1“, „Germanika“, „Jaunimas“, „Akademinis jaunimas“.

Pirmąsias rungtynes pradėjo „Juknaičiai“ ir „Usėnai – Darbo partija“. Šių rungtynių baigtis buvo aiški sužaidus pirmus du kėlinius. Ilgosios pertraukos metu švieslentė rodė 58:34, o po visų keturių kėlinių rezultatas buvo 117:64 juknaitiškių naudai. Laimėjusioje komandoje daugiausia taškų pelnė K.Mačijauskas (32), pralaimėjusioje rezultatyviausias buvo S.Maziliauskas (19).

Kitą dieną įvyko dar dvejos rungtynės. Šilutės „SM2“ ir „Pilupio“ susitikimas baigėsi rezultatu 61:125, „Pilupis“ sutriuškino jaunuosius krepšininkus. O Šilutės „SM-1“ komanda įveikė jaunesnius varžovus – „Jaunimo“ komandą rezultatu 84:49.

Vasario 16 dieną „Juknaičiai“ pasiekė antrą pergalę iš eilės, 85:49 nugalėję „Gluosnį“.

„Draugystės“ ir „Akademinio jaunimo“ susitikimas baigėsi 100:63 „Draugystės“ naudai. „Chamau“ komanda 108:55 sutriuškino „Germaniką“.

Savaitgalį ir toliau vyks kovos pogrupiuose. Visus, norinčius stebėti rajono pirmenybes, kviečiame į krepšinio salę. Gerų emocijų ten niekada netrūksta.