Startavo Šilutės krepšinio gatvės lyga

3Ketvirtadienio vakarą Šilutėje, prie Meno mokyklos esančioje „Time Team“ aikštelėje startavo pirmoji Šilutės krepšinio gatvės lyga. Nemažas būrys smalsuolių vaikštinėjo ir klausinėjo: kas čia bus ir ar galės jie žaisti?

Atsakome, kad dalyvauti krepšinio gatvės lygoje gali visi norintys, tik reikia suburti savo krepšinio komandą, kurioje būtų nuo 5 iki 8 žaidėjų.

Atidarymas

Lygos atidarymą paskelbė Šilutės miesto seniūnas Raimondas Steponkus, kuris yra ir lygos globėjas.

1Pirmąsias rungtynes tarp komandų „Alkani vilkai“ ir „Gluosnis“ komentavo vienas žymiausių Šilutės krepšinio trenerių Robertas Kuncaitis, o susirinkusius žiūrovus savo pasirodymais džiugino sporto klubo „Atėnė“ šokėjos bei gatvės gimnastai grupė „Quattro“.

Atėję smagiai praleisti laiko žiūrovai taip pat turėjo progą dalyvauti žaidime „Karavanas“ ir laimėti lygos rėmėjų įsteigtus prizus.

Pirmąsias rungtynes ir istorinę pergalę iškovojo komanda „Alkani vilkai“, kurie rezultatu 75:60 įveikė „Gluosnį“.

Naudingiausiu žaidėju buvo išrinktas bei prizu apdovanotas Lukas Petrošius, kurio tritaškiai metimai tiesiog varė į neviltį varžovų komandą.

2ŠIĄ SAVAITĘ – DVEJOS RUNGTYNĖS

Kitos Šilutės krepšinio gatvės lygos rungtynės vyks antradienį (birželio 14 d.) ir ketvirtadienį (birželio 16 d.) nuo 20.00 val.

Kviečiame visus, norinčius gerai praleisti laiką, atvykti ir patiems dalyvauti krepšinio žaidimuose, kurie vyks prieš rungtynes ir jų pertraukų metu.

Šios lygos rėmėjai yra kavinė – restoranas „Gilija“, „Husqvarna“, „Šarūno reklama“, burgerinė „MagicB“, kebabinė „Savas kampas“, „Egmina“, „INFO-TEC“, FEN sporto maisto papildų parduotuvė, fotoateljė „Šviesa“, Šilutės krepšinio klubas.

Informaciniai rėmėjai: „Šilutės naujienos“, „Šilokarčema“.

Visų rungtynių foto galeriją, įspūdžius ir informaciją galite rasti facebook SilutesKrepsinis.