Startuoja tiesioginiai keltų reisai į Jūrų muziejų

 

1Artėjant vasarai, kai pradeda augti poilsiautojų srautai, „Smiltynės perkėla“ balandžio 3-ąją atnaujina didelio populiarumo sulaukusius tiesioginius keltų reisus į Jūrų muziejų, kurie vyks penkias dienas per savaitę. Keliaujančiųjų patogumui atsiranda ir papildomi keltų reisai iš Senosios perkėlos.

Vien pernai į Smiltynę perkelta daugiau kaip pustrečio milijono keleivių. Jų srautas išauga atšilus orams, o daugiausiai besikeliančiųjų tradiciškai vasarą, tuomet kas mėnesį keltais keliauja beveik po pusę milijono žmonių. Siekiant užtikrinti sklandų keleivių perkėlimą, koreguojami keltų tvarkaraščiai iš Senosios perkėlos. Tuo tarpu Naujosios perkėlos – nesikeičia, čia keltai ir toliau kursuos visą parą.

„Atsiranda papildomas reisas iš Klaipėdos į Smiltynę 10:30 val., o iš Smiltynės į Klaipėdą – 10:45 val. Pirmadieniais ir antradieniais išliks tiesioginis reisas Klaipėda-Smiltynė 11:00, 13:00 ir 16:00 val., o trečiadieniais-sekmadieniais, juos keis reisai į Jūrų muziejų. Taip pat atsiranda nauji reisai 12:30, 15:30, 17:30 val. Klaipėda-Smiltynė“, – teigia Pardavimų ir klientų aptarnavimo direktorė Inga Valutienė.

Jūrų muziejus – viena populiariausių poilsiautojų krypčių. Todėl nuo balandžio 3 d. vėl pradedami vykdyti tiesioginiai reisai į Delfinariumą. Į jį kels keltas „Nida“, kuris plauks „trikampio maršrutu“: Senoji perkėla – Smiltynė – Jūrų muziejus. Tiesioginiai reisai į Jūrų muziejų bus vykdomi penkias dienas per savaitę, nuo trečiadienio iki sekmadienio, 4 kartus per dieną.

„Lietuvos jūrų muziejus šiemet švenčia 40-metį ir jubiliejinį sezoną pradeda mėnesiu anksčiau nei įprastai ir patogiu tiesioginiu keltu. Kelte „Nida“ eksponuojama ir nauja Jūrų muziejaus paroda, pristatanti atsinaujinusias ekspozicijas. Iki vasaros muziejus nedirbs pirmadienį ir antradienį, o vasarą – tik pirmadieniais. Jubiliejinis sezonas žada būti itin turtingas renginių ir parodų“,– sako Jūrų muziejaus Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vedėja Nika Puteikienė.

Bilieto kaina į Jūrų muziejų vienam keleiviui į abi puses kainuos tiek pat, kaip ir į Smiltynę – 1 Eur. Ta pati kaina taikoma ir keliaujantiems dviračiu. Sudarant kelto grafiką, atsižvelgta į delfinų pasirodymų laiką.

Keltų tvarkaraščiai ir bilietų kainos skelbiamos „Smiltynės perkėlos“ interneto svetainėje: www.keltas.lt