„Statyk pats” kolektyvas pyragais vaišino savo klientus

 

PYRAGU DIENA_1Lapkričio 6-ąją – vadinamąją Pyragų dieną visuose statybos, apdailos ir ūkinių prekių prekybos centro „Statyk pats” skyriuose klientai buvo pasitinkami prie pyragais nuklotų stalų. Kiekvienas čia užsukęs galėjo pasivaišinti ir kiek nori paaukoti TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamam paramos projektui „Išsipildymo akcija“.

Jau ne vienerius metus UAB „Statyk pats” kolektyvas dalyvauja įvairiose Šilutės rajono šventėse ir akcijose, kuriose kolektyvo nariai ką nors verda, kepa ir vaišina dalyvius. Įspūdingai atrodo kolektyvo stalai su Žuvienės čempionate verdama žuviene, Žemaičių Naumiesčio ūkininkų šventės metu – su kopūstiene, o Užgavėnių dieną – prekybos centro teritorijoje keptais blynais.

PYRAGU DIENA_2Pasak UAB „Statyk pats” komercijos direktoriaus Vlado Kainovaičio, bendrovė šiuo metu turi 43 darbuotojų tvirtą, subrendusį ir savo klientus gerbiantį bei mylintį kolektyvą. Todėl jiems neiškyla daug rūpesčių, kai reikia organizuoti komandas šventinėms klientų vaišėms.

TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija“ šiemet Lietuvoje vyksta jau dešimtą kartą. „Statyk pats” kolektyvas akcijoje dalyvauja pirmą kartą. „Net patys nustebome, kad kolektyve yra net dešimt žmonių, kurie patys namuose kepė pyragus ir atnešė ant prekybos centre pastatytų stalų”, – sakė V. Kainovaitis. Kiekvienas klientas, kuris nusprendė dalyvauti akcijoje, galėjo pasirinkti pyragą su obuoliais, bananais, riešutais ar kakava.

Kad „Statyk pats” vadovai išlaiko puikius santykius su savo klientais, rodo ir tai, jog bendrovės komercijos direktorius V. Kainovaitis visus verslininkus, priėjusius prie vaišių stalo, sveikino minėdamas jų vardus ir jų atstovaujamų bendrovių pavadinimus. Kartu su šia bendrove prie akcijos prisijungė ir kavos tiekėjas UAB „Augustkafė” šeimininkas Robert August. Jis prie staliukų su pyragais statė savo kavos virimo aparatus ir visi galėjo pasivaišinti Šilutės įmonėse jau populiaria kava.

Pernai Pyragų dieną šios akcijos organizatoriai surinko apie 30 tūkst. eurų, jie papildė „Išsipildymo akcijos“ gerumo krepšelį. Iš viso projektui geros valios žmonės pernai paaukojo 402 tūkst. eurų, už kuriuos ligoninėms ir sergantiems vaikams buvo nupirkta medicininė įranga, vaistai, atliktos operacijos, suteiktos reabilitacijos. Kai kurie ligoniukai, tiesiogine to žodžio prasme, buvo prikelti gyvenimui.