„Statyk pats“ rudens mugėje – statybinių medžiagų ir modernios įrangos gausa

Ruduo – pats tinkamiausias metas apmąstyti kitų metų darbus ir statybas bei pradėti jiems ruoštis, - tokią lietuvaičių nuostatą gerai žino Šilutės prekybos centro „Statyk pats“ kolektyvas. Todėl šį rudenį prekybininkai iškėlė naują iniciatyvą – surengė statybos medžiagų ir įrangos mugę „Ruduo“.

Šeštadienio pusdienis ypač triukšmingas buvo Gluosnių gatvėje, 6-uoju numeriu pažymėto prekybos centro prieigose. Čia esančioje statybinių medžiagų sandėliavimo aikštelėje šurmuliavo prekybininkai, moderniausią statybų įrangą ir medžiagas pristatantys jų gamintojai, ir žinoma, gausus pirkėjų būrys. O tuos, kurie iš anksto nežinojo apie tokią mugę, priviliojo renginio vedėjo Marijaus Budraičio balsas.

Erdviose centro prieigose rikiavosi keliolika palapinių, kuriose buvo galima pamatyti moderniausius gamintojų pasiūlymus ir statybų meistrams, ir mėgėjams, kurie atnaujinti būstą ryžtasi savo jėgomis. Palapinėse pirkėjus konsultavo – išsamiai apie kiekvieno gaminio galimybes pasakojo patys gamintojų atstovai.

Su pirkėjais bendravo ir „Statyk pats“ prekybos centro direktorius Dževaldas Žemaitaitis bei komercijos direktorius Vladas Kainovaitis. Jie pasakojo, jog iniciatyvą surengti tokią mugę iškėlė pats „Statyk pats“ darbuotojų kolektyvas. Anot prekybininkų, potencialiems pirkėjams reikia suteikti galimybę iš anksto apgalvoti būsimus darbus, numatyti ne tik ką jie nori keisti savo būstuose, bet ir kaip bei kokiomis priemonėmis galės tai padaryti.

Darbuotojų kolektyvas ne tik mugę surengti pasiūlė, bet ir jos metu pavaišinti būsimus pirkėjus pasišovė. Todėl mugės vietoje garavo du katilai – su sočia kopūstiene ir čili troškiniu, o samčiais mosuojantys tądien virėjais virtę prekybininkai garsiai šaukė: „Kam dar?..“

„Didžiuojamės šauniu savo kolektyvu“, – sakė D. Žemaitaitis ir V. Kainovaitis. Jiedu patikino, kad tokia šio centro mugė – pirmoji, bet tikrai ne paskutinė. „Šįkart tik menką dalį savo prekių galėjome parodyti. Bus ir pavasarinė mugė, ir tikrai dar didesnė“, – patikino centro vadovai.