„Stekas“ užtikrintai nugalėjo šilutiškius

Ukmergės „Stekas“ (20-15) pasiekė jubiliejinę 20 pergalę „7bet-NKL“ čempionate – namų tvirtovėje 86:75 (12:14, 24:18, 21:16, 29:27) užtikrintai nugalėjo paskutinėje vietoje žengiančią „Šilutę“ (8-26).

Šilutės puolėjo V. Prokopenko (Nr. 15) sąskaitoje per 19 minučių buvo 10 taškų.

Šilutiškiai geriau žaidė rungtynių pradžioje ir pelnę 10 taškų be atsako atitrūko nuo varžovų (16:12). Bet tai buvo viskas, kai svečiai buvo priekyje, kadangi netikėtą smūgį gavę ukmergiškiai persvėrė rezultatą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami (36:32), o trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo rekordinę persvarą (54:38).

Visgi „Šilutė“ lemiamame ketvirtyje sumažino deficitą iki vienaženklio (73:79), bet dėl pergalės daugiau pakovoti neįstengė.

„Steko“ kapitonas Karolis Brusokas per 24 minutes pelnė 18 taškų (9/12 dvit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 27 naudingumo balus. Jam geriausiai talkino Tadas Rinkūnas per 30 minučių pelnęs 19 taškų (2/5 dvit., 5/7 trit.), atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 18 efektyvumo balų.

Šilutės puolėjo Vadymo Prokopenko sąskaitoje per 19 minučių buvo 10 taškų (2/5 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 17 naudingumo balų.

„Šilutė“: Laurynas Balkūnas 15 (6/6 dvit., 0/5 trit.), Patrickas Joshua Robinsonas (6/11 dvit., 0/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Ernestas Jaškus (4/5 trit.) po 12, Vilius Valuntonis 8 (2/2 trit.).