Stipriausi jaunieji stalo tenisininkai – Traksėdžiuose ir Žemaičių Naumiestyje

Tenisas 2Vasario 6 d. Pamario pagrindinėje mokykloje vyko rajono mokyklų stalo teniso varžybos, kurias organizavo Šilutės sporto mokykla.

Šilutės rajono ir miesto mokyklų stalo teniso varžybose dalyvavo komandos iš Žemaičių Naumiesčio, Traksėdžių, Juknaičių, Pamario mokyklų ir Vydūno gimnazijos.

Geriausiai sekėsi Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mergaičių komandai, kurias treniruoja mokytoja Vilija Parnarauskienė, o berniukams iš Traksėdžių progimnazijos, kuriuos treniruoja Jonas Piekautas. Antrąsias vietas iškovojo Traksėdžių mergaitės ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijos berniukai, trečios buvo Juknaičių tenisininkės. Į zonines varžybas išvyko Traksėdžių berniukų ir mergaičių komandos.

Vasario 9 d. Kelmėje vykusiose zoninėse varžybose berniukai, nugalėję varžovus iš Kelmės, Radviliškio, Tauragės ir Šilalės rajonų toliau keliaus į finalines varžybas. Mergaitėms, deja, nepavyko iškovoti prizinės vietos.

Šilutės stalo teniso klubo „Varmas“ tenisininkai Jonas Piekautas, Algirdas Mykolas Šaulys ir Laimis Li Čin Chai rajono garbę gynė trenerio A. Janėno atminimo turnyre Panevėžyje. Klubo prezidentas J. Piekautas „Šilutės naujienas“ informavo, kad šeštadienį (vasario 15 d.), 10 valandą Traksėdžių progimnazijoje vyks rajono stalo teniso čempionatas.