Stovyklavo M. Jankaus pradinukai

Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje vėl vyko 5 dienų stovyklėlė „Aukime sveiki“, šiemet ją lankė 175 pradinukai, pasidaliję į 12 būrių.

Šilutės teatro kiemelyje kartu su aktoriais stovyklautojai dekoravo marškinėlius, išbandė savo aktorinius gebėjimus, vaidino ir šoko, o namo grįžo su naujais marškinėliais. Išvykoje į Kintus ir Ventės ragą, stovyklautojai vaikščiojo Aukštumalos pažintiniu taku, stebėjo žydinčius augalus, aplankė didžiausią tują, marias, susipažino su ornitologinės stoties ekspozicija.

F. Bajoraičio bibliotekoje vaikai žaidė su „iMo Learn“ kubais, lankėsi lazerių labirinte, programavo bee-bot bitutes, šoko interaktyvius šokius. Kiti mokinukai keliavo į Šilutės nuotekų valymo įrengimus, pamatė, kur suteka visos miesto nuotekos, kaip jos valomos.

Klaipėdoje stovyklautojai dalyvavo muziejų edukacijose, keliavo po Palangą. Diena prabėgo mokyklos kieme buvo ne mažiau įdomi: vaikai šokinėjo ant batuto, žiūrėjo sferinį, žaidė sportinius žaidimus, šoko.
Dalyvaudami veiklose pradinukai ugdėsi kūrybiškumą, plėtojo pasaulėžiūrą. Ačiū visiems prisidėjusiems prie įdomios veiklos.