Studentams siūlo aibę veiklų

Universitete studento gebėjimai ugdomi ne tik paskaitų metu – Kauno technologijos universitete (KTU) bakalauro ir vientisųjų studijų studentams siūloma prisijungti prie įvairių organizacijų, išbandyti save sporto ar meninėse veiklose, dalyvauti ugdymo programose. Šiemet ir vėl universiteto studentai nemokamai gaus Lietuvos studento pažymėjimus (LSP), kurių kainą anksčiau įstojusiesiems tekdavo padengti patiems.

KTU veikia 22 studentiškos organizacijos, 6 meno kolektyvai ir 14 sporto šakų atstovaujančios rinktinės. Papildomų kompetencijų ugdymui skirtos ugdymo programos jungia labiausiai motyvuotus studentus bei gilina jų žinias pasirinktose srityse.

„Plėsti žinias ir gebėjimus studentai gali dalyvaudami ir veikdami universiteto siūlomose papildomose veiklose. Priklausomai nuo studijų etapo, popaskaitinės arba paskaitas papildančios veiklos, gali turėti skirtingą naudą ar vertę.

Tik įstojusiems į universitetą dalyvavimas studentiškose organizacijose, ar prisijungimas prie veikiančių meno kolektyvų bei sporto rinktinių, visų pirma yra puiki galimybė susirasti draugų, aktyviai ir turiningai leisti laisvalaikį bendraminčių rate, stiprinti savo socialinius įgūdžius – tai prisideda prie lengvesnės integracijos studijų aplinkoje“, – teigia KTU Studentų reikalų departamento direktorė Kristina Skučienė.