Su profesijomis susipažįsta Šilutės pirmokėliai

profesijos diena_jankaus_mokykla3Džiugu, jog tradicija susipažinti su įvairiomis profesijomis M.Jankaus pagrindinėje mokykloje tęsiasi. Šiais metais 1a klasės mokiniai turėjo galimybę susipažinti su prekybininko profesija. Igno mamytė Inga Lamsodienė pakvietė apsilankyti parduotuvėje „Eglė“.

Vėjuotą dieną visas būrys mokinukų sugužėjo į jaukią mažą parduotuvėlę. Joje laukė Igno mamytė. Pirmiausia pirmokėliai pasikartojo mandagaus elgesio taisykles, prisiminė mandagumo žodelius. Visi kartu nusprendė, kad maloniau bendrauti su mandagiais žmonėmis, kad mandagūs turėtų būti ir pirkėjai, ir pardavėjos.

Vėliau visi mokinukai išsitraukė po lapelį su užduotimi. Čia prireikė ir skaitymo, ir matematinių žinių: vaikai turėjo perskaityti užduotis, tada surasti dvi prekes, o kaina negalėjo viršyti užrašytos ant užduoties lapelio. Buvo tikras sujudimas. Reikėjo net pardavėjų pagalbos, bet galiausiai visi užduotis įveikė.

Smagiausia užduotis dar laukė – vaikams buvo patikėta sužymėti prekių kainas! O kokie svarbūs visi pasijuto! Pirmokėliai labai stengėsi spausdami rankoje tikrą aparatą. Net nepajutome kaip prabėgo visa pamoka. Igno mamytė visus pavaišino rudens simboliais – saldžiais grybukais, mes nuoširdžiai padėkojome už žinias ir įdomiai praleistą laiką.