Su šv. Kalėdom!

silutes naujienos sveikinaTrumpas dienos dygsnis. Toks trumpas, kad pramerkus akis beveik nepamatysi šviesos ir saulės. Bet širdyse vis tiek šviesu ir saulėta – širdys kupinos džiaugsmingo laukimo, viltingos palaimos, giedros ramybės ir skaidraus tikėjimo – juk jau tuoj tuoj ateis akimirka, kuri tarytum viską pakeis, savo vaiskia šviesa  nušvies sielas ir kiekvieną tikintį, mylintį ir laukiantį apgaubs gerumu.

Susėskime vienas šalia kito. Pabūkime prie balta staltiese apdengto stalo kaip niekad artimi. Pajuskime, kaip plaka mūsų širdys, pamatykime, kokie atviri ir patiklūs mūsų žvilgsniai – juk šią dieną esame su tais, kurie mums patys brangiausi, su tais, kurie suteikia mūsų gyvenimui saugumo ir ramybės.

Džiaukimės kiekviena mums dovanota akimirka. Užmirškime visus darbus, rūpesčius, skubėjimą. Tegul žvakių šviesoje išnyksta  problemos, nesantaikos šešėliai, praeities skauduliai.
Žvelkime tik į priekį – viltingai, atvirai, nuoširdžiai.  Švęskime, džiūgaukime ir linksminkimės!

Dalinkimės savo širdžių gerumu, negailėkime šiltų žodžių, džiuginkime vieni kitus gražiais darbais, mielomis smulkmenomis, nes juk iš jų susideda mūsų neišvengiama kasdienybė, nes juk mažmožių takeliais išeiname į plačius didžių svajonių išsipildymo kelius.

Visiems visiems, mažiems ir dideliems, tikintiems Kalėdų stebuklu, linkime palaimingos šviesos, ramybės ir vilties, kad virš mūsų galvų, virš mūsų šalies ir viso pasaulio nušvis taikos, ramybės, prasmingų darbų ir tų, kurie sprendžia mūsų likimus, blaivaus proto šviesa.

Su šventom Kalėdom!

„Šilutės naujienų” redakcija