Su vasara atsisveikino laučiškiai

Prabėgo dar vieneri metai ir dar viena ­ jau devintoji Laučių bendruomenės tradicinė šventė „Sudie, vasarėle“. Šventės pasiruošimas buvo su iššūkiais, tačiau stiprūs ir nepalaužiami bendruomenės nariai visus juos įveikė.

Šventė prasidėjo sportiniais ir stalo žaidimais, kuriuose dalyvavo komandos iš Balčių bendruomenės „Balčiuva“, Stubrių ir Laučių bendruomenės, Šilutės seniūnijos ir ansamblio „Vox Libri“ komanda. Dalyviams labai patiko stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“. Kol buvo sumuojami rezultatai, koncertavo Šilutės kultūros ir pramogų centro mišrus vokalinis ansamblis „Vox Libri“.

Pasibaigus sportinėms rungtims, nuskambėjus Laučių bendruomenės himnui, paskelbtas šventės atidarymas. Skambėjo svečių sveikinimai, įteiktos padėkos, nominacijos. Renginio metu buvo galima paragauti skanėstų, netgi padegustuoti mūsų  pieno krautuvėlės sūrių, paragauti medaus, nusipirkti paveikslų, pintų medinių krepšių bei daug kitų įvairių dalykų.

Vakarinėje šventės dalyje koncertavo grupė „Belkanto“, o pertraukėlės metu šventę vainikavo „Ugnies Šou“.

Šventę iš dalies finansavo Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija. 

PADĖKA

Laučių kaimo bendruomenė už materialinę paramą dėkoja UAB „Aurera“, UAB „Klasmann-Deilmann“, UAB „Energetikos objektų statyba“, UAB „Tima“, UAB „Agroklasė“, UAB „Statyk pats“, Šilutės kredito unijai, B. Šeputienės įmonei, UAB „Šilutės komunalininkas“, Ievai ir Egidijui Gudauskams, Šilutės rajono savivaldybės vicemerui Tomui Budrikiui, Šilutės rajono tarybos nariams: Kęstučiui Vaičiūnui, Sigitui Majui, Vidmantui Gečui, Antanui Martinkui, Gediminui Bekeriui, Šilutės F. Bajoraičio viešąjai bibliotekai.

Taip pat dėkojame komandoms, dalyvavusioms sportinėse rungtyse ir stalo žaidime „Keliauk ir pažink Šilutę“, Stubrių bendruomenei, Balčių bendruomenei „Balčiuva“ Laučių bendruomenei, „Vox Libri“ ir Šilutės seniūnijos komandoms, saviveiklininkams, prekybininkams, policijos pareigūnams, informaciniams rėmėjams – laikraščiams „Šilutės naujienos“, „Pamarys“, „Šilokarčiama“ ir visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

Pagarbiai

Laučių kaimo bendruomenės pirmininkė Sonata DAUSKARTĖ