Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi tinklai“

Lapkričio 20 – 24 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija 24-ąjį kartą kviečia švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius mėgautis gyvenimu ir mokymusi.

Savaitės idėja

Vėl kviečiame suaugusiųjų švietėjus bei jų įstaigas/organizacijas rengti suaugusiųjų mokymosi savaitę ir kviesti visos Lietuvos žmones švęsti mokymosi džiaugsmą. Šios mokymosi savaitės tema – „Mokymosi tinklai“.

Lapkričio 17 d. pradėsime Savaitę Klaipėdoje, prie jūros. O jūra neatsiejama nuo tinklų, kaip ir mokymasis: vieni jau esame įsipainioję, kitus vis dar reikia „sugauti“ ir tam ieškome tinkamo tinklo, treti patys ieškome tinklo, į kurį galėtume su džiaugsmu pakliūti. Ir mokomės dažniausiai ne vienumoje, o su kitais – grupėse, „tinkluose“.

Savaitei ruošiantis ir jos metu, kviečiame susimąstyti: Kokias „žuvis“ gaudome ir kokias norėtume/reikėtų gaudyti mokymosi tinklais? Kodėl jas gaudome? Kokius „tinklus“ šiandiena turime ir kokie tinklai reikalingi toms „žuvims“ – iš ko jie supinti, kokio tankumo ir stiprumo?

Mokymosi savaitės tikslai: sutelkti įvairias besimokančias bendruomenes bendrai veiklai, atskleisti mokymosi svarbą gyvenimo kokybei, parodyti suaugusiųjų mokymosi galimybes įvairioms visuomenės grupėms, didinti jų dalyvavimą mokymesi, įkvėpti andragogus dirbti kūrybiškai, skatinti andragogus ir besimokančiuosius mąstyti, kaip galima pasiekti geresnių suaugusiųjų mokymosi rezultatų.

2023 m. Mokymosi savaitės sutiktuvių sostinė – Klaipėda.

Organizatorių inf.