Sugrįžta fotografijų konkursas „Mano meilė“

 

valentines-day-1947567 960_720Valentino diena jau už savaitės. Kviečiame džiaugtis savo meile ir dalyvauti tradiciniame „Šilutės naujienų“ fotografijų konkurse „Mano meilė“.

Nuo šiandien „Šilutės naujienų“ redakcija laukia nuotraukų su prierašu „Mano meilė“.

Nuotraukas siųskite el. paštu silutesnaujienos@gmail.com iki vasario 12 dienos 12 val. Vienas konkurso dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip 3 nuotraukas.

Už fotografijas kviesime balsuoti „Šilutės naujienų“ „Facebook“ puslapyje.

Daugiausiai „PATINKA“ surinkusios nuotraukos autoriui verslininkas Edvardas Jurjonas padovanos 50 eurų prizą ir sveikatinančios gauromečio arbatos, surinktos Bliūdsukių kaimo apylinkėse.

Antrosios vietos laimėtoją pagal „PATINKA“ apdovanos grožio studija „Montana“. Kirpėja Tatjana sukurs šventinę šukuosena, o manikiūrininkė Monika – atliks manikiūrą su geliniu lakavimu.

Savo favoritą išrinks ir du puodelius – JAM ir JAI – padovanos „Šarūno reklama“.

Vienos nuotraukos autorių pasveikins „Šilutės naujienų“ redakcija – dovanosime 6 mėnesių laikraščio „Šilutės naujienos“ prenumeratą.

 

Vasario 14-ąją Šilutėje vyks azartiškas Valentino dienos vakaras. Renginyje: atlikėjas Daniell Rios, Madagaskaro tarakonų lenktynes; ruletė su krupjė (statymai netikrais pinigais); DJ, geras garsas ir šviesos; fotosesija; fantastiška atmosfera; vakarienė ir šampanas. Azartiško Valentino dienos vakaro organizatorė Giedrė Mikšienė vienam konkurso dalyviui padovanos kvietimą į neeilinį meilės dienos vakarą.

Konkurso „Mano meilė“ nugalėtojus paskelbsime vasario 13 dieną.