Suknelės „skinny“ tipo moterims: kokios labiausiai tinka?

 

Untitled-2 copyPaskutiniu metu labai daug ir labai garsiai kalbama apie apvalesnių formų moteris. Dizaineriai jiems siūlo įvairiausius drabužius, dalinasi patarimais, kurie padeda paryškinti gražiausias kūno vietas ir tuo pačiu paslėpti trūkumus. Tuo tarpu „skinny“ tipo merginos, kurios yra labai lieknos dažnai pamirštamos.

Atrodo, kad labai liekna mergina turi džiaugtis, kad tokia yra jai tikrai tiks visi drabužiai. Deja, dažniausiai rezultatas yra ne toks, kokio tikimasi, kadangi labai lieknos merginos pergyvena, kad suknelės visiškai neparyškina moteriškų formų. Tačiau tikrai gali, tik reikia dėvėti tinkamus drabužius.

Miestomada.lt suknelių pasiūla yra labai plati, tad pirmiausia siūlome perskaityti mūsų patarimus ir jais remiantis ieškoti tinkamiausios suknelės, kurios net ir labai liekna moteriai suteiks galimybę didžiuotis savo moteriškomis formomis.

1. Vertikalios linijos suteiks Jūsų ūgiui daugiau centimetrų, tačiau vizualiai atrodysite dar lieknesnė nei esate. Štai todėl tokio tipo drabužiai labiausiai rekomenduojami toms moterims, kurios yra apvalios ir siekia, kad vizualiai atrodytų lieknesnės. Akivaizdu, kad „skinny“ tipo moterys turėtų rinktis tokias suknelės, kurios yra su horizontaliais raštais. Tuomet apimtys atrodys kiek didesnės ir tuo pačiu pavyks pabrėžti moteriškas formas.

2. Vizualiai daugiau apvalumų suteikia ir šviesesnės spalvos. Visi puikiai žino, kad tamsios spalvos lieknina, tad šviesios suteiks daugiau apimčių. Žinoma, tai nereiškia, kad verta rinktis tik apkritusias sukneles, kurios neturi jokio formos. Puikus pasirinkimas yra šviesesnių atspalvių suknelės, kurios dekoruoti darželiu tarsi įliemina. Tokiu atveju pabrėšite savo figūrą, tačiau ji atrodys kiek apvalesnė, ne tokia kaulėta, ko dažniausiai ir vengia moterys.

3. Grįžtame prie to, kad laisvesnio modelio suknelės ir palaidinės yra geras pasirinkimas. Tačiau pasikartosime, kad jos nebūtinai turi būti maišo tipo. Galima rasti labai seksualių suknelių, kurios krenta, tačiau nugaroje yra gana didelė iškirptė, tad palaikomas tas moteriškumas, erotiškumas, kurio kartais nori išvengti lieknos moterys. Paprasčiausiai daugelis turi labai mažą krūtinę, tad nesinori, kad figūra atrodytų mergaitiška.

Untitled-3 copy4. Dar vienas puikus būdas vizualiai kiek padidinti savo matmenis, tačiau tuo pačiu atrodyti labai stilingai – drabužių sluoksniavimas. Daugelis dizainerių tikina, kad sluoksniai atrodo stilingai, tik labai svarbu derinti raštus, spalvas bei formas. Gerai, kai internete tiek daug pavyzdžių iš kurių galima mokytis. Pavyzdžiui, ant suknelių galima dėvėti laisvo stiliaus marškinius ir panašiai.

5. Ilgi drabužiai suteikia visumai daugiau pilnumo. Jie ypač rekomenduojami vasaros metu, kai dėl kaitrų dienų tenka atidengti savo kūno linijas. Ilgas drabužis – puikus pasirinkimas., ypač puikiai atrodo vėjyje besiplaikstančios suknelės.
Nepriklausomai nuo moteris figūros jai tikrai puikiai tiks suknelės. Svarbiausia rasti tokias, kurios geriausiai dera prie jos figūros. Susipažinus su pačiais svarbiausius niuansais paieškos nebus sudėtingos, tad pirmyn – raskite tobulą drabužį.