Sunki ir įdomi šilutiškių pergalė prieš „Erelius“

krepsinis fSausio 12-ąją Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje buvo karšta – „Šilutės” ekipa, kurią treniruoja Laimonas Eglinskas, sulaukė svečių iš Mažeikių. Susitikime buvo visko: gražių metimų ir dėjimų, gražių blokų ir techninių pražangų, tekusių varžovų treneriui Augenijui Vaškiui. Gavęs dvi technines pražangas treneris privalėjo palikti aikštelę ir savo „Erelių“ komandą be vadovavimo. Sunkiai, bet pergalę prieš varžovus išplėšė „Šilutė“ 75:74.

Dieną prieš tai mūsiškiai namuose žaidė su Minsko „Cmoki-2“, ir tądien pranašesni buvo svečiai, mūsiškiai nusileido 86:90.

Rungtynės be trenerio

Sausio 12 d. sulaukėme svečių iš Mažeikių. Komandų susitikimas buvo įdomus jau nuo pirmojo kėlinio. Jeffery Perkinsas praėjus vos porai minučių sirgaliams padovanojo dėjimą, taip pakeldamas juos iš vietų. Pirmasis kėlinys baigėsi mūsiškių naudai 22:20. Antrajame kėlinyje žiūrovų numylėtinis J. Perkinsas toliau tęsė savo šou – į varžovų krepšį įdėjo dar du kartus. Tikras oro karalius! Po dviejų kėlinių „Šilutė” pirmavo 41:33.

Po ilgosios pertraukos prasidėjo dar didesni smagumai. Sužaidus beveik pusę trečiojo kėlinio „Erelių“ treneris A. Vaškys užsitraukė teisėjų nemalonę: jam skirtos net dvi techninės pražangos, tad treneris turėjo palikti aikštę. Bet be jo komandai nebuvo labai sunku – svečiai laimėjo atkarpą 13:5 ir išsiveržė į priekį 50:48. Nuo tada iki mačo pabaigos kova vyko taškas į tašką.

Iki rungtynių pabaigos likus 15 sekundžių „Ereliai“ pirmavo po taiklių Igno Fiodorovo pelnytų 2 taškų. „Šilutės“ treneris paėmė minutės pertraukėlę, o po jos kamuolys patikėtas J. Perkinsui. Likus žaisti 3,9 sek. jis pelnė taškus prasiveržęs į baudos aikštelę, taip savo komandą išvesdamas į priekį 75:74.
Kitos atakos metu mažeikiškis Haroldas Saprykinas metė tolimą dvitaškį, kuris tikslo nepasiekė ir „Šilutė“ triumfavo!

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 23 (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir J. Perkinsas (10 atk. kam.) po 23, Evaldas Džiaugys 19 (12 atk. kam.).

Susitikimas su baltarusiais

Draugiškame NKL turnyre susitiko „Šilutės“ ir „Cmoki-2“ komandos. Puikus mūsiškių duetas Aidienas Davisas-Howardas ir Byronas Sanfordas pelnė daugiau nei pusę „Šilutės“ taškų, tačiau jų indėlis neišgelbėjo komandos nuo pralaimėjimo 86:90.

Rezultatyviausiai „Šilutės“ komandoje žaidė A. Davisas-Howardas, kuris pelnė 24 taškus, B. Sanfordas, kuris pridėjo 20 taškų (6 atk. kam., 6 per. kam.) ir komandas kapitonas Evaldas Džiaugys, įmetęs 16 taškų.