Sunkiaatlečiai atsisveikino su 2011-aisiais

sunkioji f0Gruodžio 21-ąją Šilutės sporto mokyklos sunkiosios atletikos treneriai Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchajus organizavo rajono moksleivių individualų čempionatą, kuriame dalyvavo per 40 jaunųjų sunkiaatlečių.

Pasak trenerių, tai puiki proga mokiniams pajausti varžybų atmosferą ir pasiruošti respublikiniams čempionatams.

Ryškiai išsiskyrė Šarūnas

Mokiniai varžėsi 11-oje svorio kategorijų. Lengviausioje (35 kg) I vietą iškovojo Vaidas Lileikis, išrovęs ir išstūmęs 45 kg. II vieta džiaugėsi Matas Ašmonas, III atiteko Lukui Kungiui.

40 kg. sv. kat. pirmąsias 3 prizines vietas pasidalijo Lukas Kordušas, žymiai aplenkęs savo varžovus, Dovydas Rudys ir Mindaugas Micius.

45 kg sv. kat. I vietą iškovojo Rokas Radavičius (bendras rovimo ir stūmimo rezultatas – 82 kg), II vietą – Justinas Pietaris, trečias buvo Modestas Šimkus.

50 kg sv. kat. Lukas Mažonas išrovė 35 kg, išstūmė 50 kg ir iškovojo aukso medalį. Antras liko Mindaugas Garla, trečias – Tomas Lelešius.

56 kg sv. kat. Šarūnas Gudavičius iškovojo I vietą (bendras svoris – 120 kg). Jis pasiekė tikrai aukštą rezultatą ir jei būtų dalyvavęs ir aukštesnėje svorio kategorijoje, tikrai būtų pralenkęs ne vieną varžovą. Toje pačioje svorio kategorijoje II vietą laimėjo Robertas Jokulys, III vietą – Nojus Sadeikis.

62 kg sv. kat. sulaukta daugiausia dalyvių. Prizines vietas užėmė Vytautas Kikelas, Gražvydas Majus ir Ričardas Kavaliauskas.
69 kg sv. kat. aukso medaliu pasipuošė Justas Mizgiris, sidabro – Tadas Pocius, bronza atiteko Mindaugui Lileikiui.

Vyriausi – sunkiausi

77 kg svorio kategorijoje varžėsi trys sunkiaatlečiai. Evaldas Dinius, iškėlęs bendrą 160 kg svorį, iškovojo I vietą, II vieta atiteko Vygandui Jautakiui, III – Arvydui Jokuliui.

Sv. kat. iki 85 kg Tomas Ličinchajus žymiai pralenkė savo varžovus. Jis išrovė 115 kg, išstūmė 140 kg ir tapo I vietos laimėtoju. II ir III vietas pasidalino Ramūnas Kavaliauskas ir Simas Bataitis.

Paskutinėse dviejose svorio kategorijose buvo tik po vieną sportininką. Tomas Gumuliauskas sv. kat. iki 94 kg, o Martynas Drungilas sv. kat. iki 105 kg ir pelnė nugalėtojų titulus.

Sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis, treneriai L.Ličinchajus ir L.Čičirka džiaugiasi auklėtinių pasiekimais. Pasak jų, dabar vyksta kartų kaita. Prieš tai turėjome nemažai gerų, Šilutę garsinančių sunkiaatlečių, bet ir jaunieji sunkumų kilnotojai, kaip Tomas Ličinchajus, Tomas Gumuliauskas ir daugelis kitų, žada daug perspektyvų. Jie sunkiai dirba treniruotėse, kad pasiektų aukštų rezultatų.

Sporto mokykla pasirūpino, kad prizininkai gautų medalius bei diplomus, o pačius geriausius, tuos, kurie negailėjo prakaito salėje ir pasiekė aukštų rezultatų per visus 2011 metus, apdovanojo specialiais prizais – „Hummel“ sportinėmis striukėmis.

Treneriai geriausiems įteikė dovanėles, o sunkiaatlečius ilgus metus remiantis Rytis Raicevičius visiems įteikė puikias saldžias dovanas bei du piniginius prizus. Už darbštumą apdovanotas Tomas Ličinchajus, už pažangą – Tomas Gumuliauskas.