Sunkiaatlečiai grįžo su medaliais

sunkioji atletikaKlaipėdoje vyko atvirosios uostamiesčio jaunučių sunkiosios atletikos pirmenybės, kuriose dalyvavo 70 jaunųjų atletų iki 15 metų iš Klaipėdos, Gargždų, Kretingos bei Šilutės.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneriai L.Ličinchajus ir L.Čičirka) parsivežė ne vieną medalį bei absoliutų turnyro nugalėtoją simbolizuojančią taurę.

58 kg svorio kategorijoje sau lygių neturėjo šilutiškis Lukas Kordušas, kuris dvikovėje surinko 152 kg, aplenkęs varžovą iš Klaipėdos Mindaugą Rimkų (57+65) ir komandos draugą Edgarą Kazlauską (35+45). Edgaras pasipuošė sidabro medaliu.

62 kg sv. kat. aiškia persvara čempionu tapo Rokas Radišauskas, dvikovėje surinkęs 162 kg. II ir III vietas užėmė klaipėdiečiai.

54 kg sv. kat. sidabrą iškovojo mūsiškis Justas Praspaliauskas (48+55=103). Jis iškėlė tiek pat, kiek ir varžovas Virgilijus Strumila (45+58=103), bet Justas buvo sunkesnis, tad teko pirmąją vietą užleisti klaipėdiečiui.

38 kg svorio kategorijoje Nojus Simutis užėmė III vietą, dvikovėje surinkęs 55 kg.

Absoliučiu turnyro nugalėtoju pagal Sinklerio lentelę tapo šilutiškis R.Radavičius, II vietą iškovojo L.Kordušas, III vietą – klaipėdietis Edvinas Mikalauskas.