Sunkiaatlečiai iškovojo 4 aukso ir 4 sidabro medalius

SunkiojiKlaipėdos sunkiosios atletikos sporto centre vyko tradicinis, jau 25-asis, kalėdinis jaunųjų sunkiaatlečių turnyras. Aštuoni Šilutės sporto mokyklos sunkiosios atletikos komandos sunkiaatlečiai, treniruojami Laimio Li-čin-chai ir Liudo Čičirkos varžėsi skirtingose svorio kategorijose. Ant nugalėtojų pakylos lipo visi šilutiškiai.

Šįkart tarptautiniame turnyre dėl „Viesulo“ sporto centro taurės varžėsi per 80 jaunųjų Kipro, Latvijos, Estijos ir įvairių Lietuvos miestų sunkiaatlečių. Jie varžėsi ne tik svorio kategorijose, bet ir pagal amžiaus grupes – iki 13 ir iki 15 metų. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 4 aukso ir 4 sidabro medalius.

Tarp jauniausių dalyvių pirmas vietas iškovojo šilutiškiai dvylikametis Deividas Jančenkovas ir metais vyresnis Rimgaudas Augylius, surinkę dvikovėje 70 ir 85 kg. Deivido brolis Erikas iškovojo II vietą – 67 kg. Antras liko ir dešimtmetis Justas Stanišauskas – 63 kg. U-15 grupėje metais jaunesnis Lorenas Matevičius tapo nugalėtoju, jo dvikovės rezultatas – 121 kg (50+71). Bendraamžis Nedas Jurkevičius užėmė III vietą – 90 kg (45+45), 13-metis Tadas Burzdžius (U-13) pelnė sidabrą – 48 kg (20+28). O Manfredas Burzdžius (U-15) tapo čempionu tarp sportininkų, sveriančių iki 63 kg, jo rezultatas – 177 kg (80+97).

Daugiausiai aukso medalių ir I komandinę vietą iškovojo šeimininkai klaipėdiečiai, antri liko Telšių atletai, trečia – Venspilio komanda, IV vieta atiteko Estijos, V – Kipro atstovams, VI – šilutiškiams.

„Smagus turnyras. Vaikams reikia panašių šventinių renginių. Mūsų jaunieji sunkiaatlečiai su džiaugsmu iš Šilutės vyksta į Klaipėdą, nes žino, kad čia bus smagus turnyras. Visi pasivaržė, gavo dovanų ir patyrė džiugių emocijų. Ko gi daugiau reikia?..“ – kalbėjo treneris Laimis Li-čin-chai.
Šventišką nuotaiką pagyvino Kalėdų Senelis, kuris apdovanojo nugalėtojus diplomais, medaliais, saldumynais.