Sunkiaatlečiai pagerino asmeninius rekordus

sunkioji atletika DSCF4319Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai kartu su savo treneriais Laimiu Ličinchajumi ir Liudu Čičirka dalyvavo Lietuvos jaunių – moksleivių (iki 15 m.) sunkiosios atletikos čempionate Marijampolėje. Dviem vaikinams pavyko laimėti medalius.

Svorio kategorijoje iki 54 kg Rokas Radavičius iškovojo čempiono vardą. Jis, išrovęs 57 kg, išstūmęs 74 kg ir dvikovėje surinkęs 131 kg, pasipuošė aukso medaliu.

II vietą iškovojo Alytaus sunkiaatletis, dvikovėje surinkęs 127 kg, trečias liko telšiškis, dvikovėje surinkęs 126 kg.

Dar vieną medalį, bet sidabro, iškovojo Lukas Kordušas. Jis svorio kategorijoje iki 50 kg dvikovėje surinko 114 kg (50+64). I vieta atiteko Tadui Urbšui iš Telšių (117 kg), trečia – šilališkiui Deividui Majui (113 kg).

Pergalės nebuvo lengvos, varžovų jėgos buvo apylygės. Džiugu, kad abiem Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams pavyko pagerinti asmeninius rekordus.

Pasak trenerių, Rokas ir Lukas – perspektyvūs ir progresuojantys sportininkai. Tikėkime, kad ir toliau šie sunkiaatlečiai negailės laiko ir jėgų treniruotėms ir mus pradžiugins dar ne vienu aukštu rezultatu.