Sunkiaatlečiai pagerino Lietuvos rekordą ir pelnė 3 aukso medalius

sunkiaatleciai licinchajus laimis januskeviciusTrys Šilutės sunkiaatlečiai dalyvavo Lietuvos senjorų sunkiosios atletikos čempionate, kuris vyko Panevėžio „Aukštaitijos“ sporto rūmuose. Vienam mūsiškiui – Laimiui Ličinchajui – pavyko pagerinti Lietuvos rekordą.

Lietuvos senjorų sunkiosios atletikos čempionatas surengtas pirmą kartą. Jėgas išbandyti susirinko daugiau nei 80 sportininkų iš Latvijos, Anglijos ir Lietuvos.

Organizatoriai pirmenybių dalyvius suskirstė į kategorijas pagal amžių ir svorį. Varžybos vyko devyniose amžiaus grupėse, sunkiaatlečiai kovojo asmeninėse rovimo ir stūmimo rungtyse. Buvo skaičiuojami ir komandiniai rezultatai.

Šilutiškių komandai atstovavo Laimis Ličinchajus (III amžiaus grupė, sv. kat. 62 kg), Vacys Anuškevičius (V amžiaus grupė, sv. kat. 69 kg) ir Vaidas Milius (III amžiaus grupė, sv. kat. iki 105 kg). Visi trys vyrai pasipuošė aukso medaliais ir dar kartą įrodė, kad Šilutėje yra nemažai sportiškų asmenybių.

Lietuvos senjorų pirmenybėse pagerinti net 6 rekordai. Džiugu, kad tarp  rekordininkų yra ir šilutiškis L.Ličinchajus. Jis svorio kategorijoje 62 kg dvikovėje surinko 157 kg (išrovė 65 kg, išstūmė 92 kg) ir taip pagerino Lietuvos rekordą ir iškovojo aukso medalį.

V.Milius, šiuo metu gyvenantis bei dirbantis Airijoje, grįžo į gimtinę vien tam, kad dalyvautų šiame čempionate. Sporto meistras išrovė 90 kg, išstūmė 114 kg, dvikovėje surinko 204 taškus, kuri jam lėmė aukso medalį.

Trečias čempionas V.Anuškevičius dvikovėje surinko 113 kilogramų (išrovė 58 kg, išstūmė 55 kg).