Sunkiaatlečiai parvežė auksą, sidabrą ir bronzą

sunkioji atletika kordusas steinys radaviciusŠilutės sporto mokyklos sunkiaatlečiai, kuriuos treniruoja Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchai, dalyvavo tarptautiniame jaunių sunkiosios atletikos turnyre (iki 17 m.), kuris vyko Klaipėdoje.

Šilutės sportininkai parsivežė visų spalvų medalius.

50 kg svorio kategorijoje I vietą iškovojo Ramūnas Šteinys: išrovė 42 kg, išstūmė 57 kg ir dvikovėje surinko 99 kg.

56 kg svorio kategorijoje III vieta atiteko Gyčiui Mizgeriui. Dvikovėje surinkęs 105 kg (45+60), jis nusileido sportininkams iš Klaipėdos ir Venspilio.

62 kg svorio kategorijoje iš 12 sunkiaatlečių nepralenkiamas buvo Rokas Radavičius, dvikovėje surinkęs 190 kg (80+110) ir pasipuošęs aukso medaliu. Toje pat svorio kategorijoje šilutiškis Gintaras Burzdžius užėmė IV vietą (70+85=155).

69 kg svorio kategorijoje bronzą laimėjo Lukas Kordušas (90+110=200), kuris iš 11 dalyvių nusileido tik vienam klaipėdiečiui, kuris dvikovėje surinko 205 kg.