Sunkiaatlečiai senjorai iškovojo du aukso medalius

sunkioji atletikaPanevėžyje vyko atviras Lietuvos senjorų sunkiosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo apie 60 sportininkų iš Estijos, Rusijos bei Lietuvos. Tarp jų – trys šilutiškiai. Jiems pavyko iškovoti medalius.

Šilutės sporto mokyklos auklėtinius treniruojantis, o šįkart pats išbandęs savo jėgas Laimis Ličinchajus sv. kat. iki 69 kg. savo amžiaus grupėje tapo čempionu, dvikovėje surinkęs 145 kg.

Dar vienu auksu pasipuošė ir Vacys Anuškevičius. Jis savo amžiaus grupėje ir sv. kat. iki 69 kg pralenkė visus varžovus, surinkęs dvikovėje 138 kg.

Šilutiškis Vaidas Milius, kuris šiuo metu gyvena Airijoje, grįžęs į gimtinę nepraleido progos taip pat dalyvauti čempionate. Jis dvikovėje surinko 201 kg, ir šis rezultatas jam suteikė trečios vietos medalį.

Ta pačia proga parungtyniauti pakviesti perspektyviausi jaunuoliai, gimę 1994 m. ir jaunesni. Po įvykusio turnyrėlio buvo išrinkti 10 geriausių sunkiaatlečių. Į dešimtuką pateko du Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai -Lukas Kordušas ir Rokas Radavičius.