Sunkiaatletis L.Kordušas vienintelis parvežė medalį

sunkioji atletika lukas kordusas1Klaipėdoje baigėsi 2012 metų Lietuvos jaunučių sunkiosios atletikos žaidynės, kuriose dalyvavo ir trys Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Vienam iš jų – Lukui Kordušui – pavyko iškovoti sidabro medalį.

Pasak trenerių Laimio Ličinchajaus ir Liudo Čičirkos, kova dėl prizinių vietų buvo labai įtempta ir prizininkų rezultatai skyrėsi vos keliais kilogramais, nes sunkiaatlečių jėgos buvo apylygės.

Iki 50 kg svorio kategorijoje susitiko mūsiškis Lukas Kordušas, klaipėdietis Julius Cancingeris ir kaunietis Lukas Kazlauskas.
Tarp šių trijų sunkiaatlečių užvirė įtempta kova. Visi troško tapti 2012 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių čempionais.

Šilutiškis Lukas pirmajam rovimui pasirinko 38 kg svorį, jį įveikęs, rovė 40 kg. – sėkmingai susitvarkė ir su šiuo. Tada dar pridėjo 2 kg ir išrovė 42 kg. Didesnio svorio nebandė rauti.

Stūmimą pradėjo nuo 47 kg, vėliau išstūmė 50 kg. Bandė stumti ir 53 kg, bet, deja, nesėkmingai. Bendroje dvikovėje Lukas surinko 92 kg ir vos 2 kg aplenkė kaunietį, bet iki pirmosios vietos jam pritrūko.

Lukas džiaugėsi ir sidabro medaliu. Pasak trenerių, šis jaunas ir perspektyvus sunkiaatletis parodė savo valią ir tikrai pasiekė gerą rezultatą.