Sunkiosios atletikos čempionate Šilutės jaunimui – sidabras ir bronza

sunkiojiKlaipėdos miesto centrinio stadiono sporto salėje vyko Lietuvos jaunių – moksleivių (iki 17 m.) sunkiosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo šaunus Šilutės sporto mokyklos trenerių Laimio Ličinchajaus ir Liudo Čičirkos auklėtinių būrys. Ne visiems pavyko parsivežti medalius, bet džiugu, kad net du sportininkai pagerino savo asmeninius rekordus.

50 kg svorio kategorijoje Lukas Kordušas varžėsi su dar 34 šios svorio kategorijos dalyviais. Jam nepavyko aplenkti vos vieno varžovo, kuriam dvikovės rezultate nusileido tik 3 kilogramais. Tiek Lukas, tiek telšiškis Tadas Urbšas išrovė po 53 kg, bet stūmimo rungtyje varžovas išstūmė 71 kg, o mūsiškis – tik 68 kg. Bet ir sidabras nėra blogai, juo labiau, kad Lukas tądien pagerino asmeninį rekordą.

Panašiai susiklostė ir Luko komandos draugui Rokui Radavičiui, jis taip pat pagerino asmeninį rekordą bei tik per plauką neįveikė pagrindinio varžovo. 56 kg sv. kategorijoje dalyvavo 29 sunkiaatlečiai. Rokas laimėjo bronzą, išrovęs 63, išstūmęs 78 kg ir dvikovėje surinkęs 141 kg. Varžovas iš Kretingos Dinaras Butkus dvikovėje buvo pranašesnis vos 1 kg ir jam atiteko sidabras, o auksą laimėjo marijampolietis Vincentas Skirka.

Dar vienu bronzos medaliu pasipuošė Simonas Bataitis, 85 kg sv. kat. varžęsis su 15 sunkiaatlečių. III vietą Simonas iškovojo dvikovėje surinkęs 204 kg (92+112). II vietą iškovojo Justinas Jurkša iš Marijampolės, čempiono vardu džiaugėsi Vilius Rubinas iš Telšių.

„Be medalių, bet ne prasčiausi“, – taip būtų galima apibūdinti dar dviejų mūsų sunkiaatlečių kovas. Domantas Budrikas ir Arvydas Jokulys prizinių vietų neiškovojo, bet buvo netoli lyderių iš 14 sportininkų, rungtyniavusių 94 kg svorio kategorijoje. Domantas užėmė IV, Arvydas – V vietą.