Sunkiu darbu pasiekti ilgai laukti rezultatai

lengvoji prizininkaiŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius, džiaugiasi pasiektais rezultatais: Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse iškovota garbinga II vieta (156 taškai).

Ne ką prasčiau šilutiškiai pasirodė ir Lietuvos rajonų jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse – iš 36 komandų mūsiškiai iškovojo trečią vietą.

Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse iš viso dalyvavo 37 rajonų komandos. Šilutiškiai nusileido tik Kėdainių rajono komandai (186 tšk.), treti buvo Marijampolės lengvaatlečiai (139 tšk.).

Pasak ilgamečio Šilutės sporto mokyklos trenerio Stasio Oželio ši lengvaatlečių karta – labai perspektyvi, labai noriai treniruojasi, todėl ir pavyko pasiekti tokių puikių rezultatų.

Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis pasveikino trenerius su šiuo puikiu pasiekimu bei didžiuojasi lengvaatlečių atsidavimu pasirinktai sporto šakai.

Giedrė Vytuvytė, kurią treniruoja S.Oželis, iškovojo net tris medalius. 60 m bėgimo rungtyje Giedrė varžėsi su 40 konkurenčių, jai pavyko finišuoti pirmai (8,09 s) ir pasipuošti aukso medaliu. 300 m distanciją ji įveikė per 43,12 s ir finišavo trečia, estafetėje 4×200 m taip pat pelnė bronzos medalį.

Gerai sekėsi ir kitiems trenerio auklėtiniams: Gytis Šumalovas finišavo antras 2000 m kliūtinio bėgimo distancijoje (6:45,21 min.) bei 3000 m bėgimo rungtyje (10:14,38 min.). Komandos draugas Ernestas Ruslys tapo čempionu 60 m kliūtinio bėgimo takelyje (8,61 s).

Sidabro medaliu pasipuošė trišuolininkė Aistė Noreikaitė (10 m 59 cm), o komandos draugas Deimantas Čiupinas 300 m distanciją įveikė trečias (38,32 s) ir džiaugėsi bronzos medaliu.

Trenerės Linos Leikuvienės auklėtiniai taip pat prisidėjo prie komandinės II vietos Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybėse: Jokūbas Tubutis 600 m bėgime finišavo antras (1:29 min.) ir pasipuošė sidabru, sidabras atiteko ir Justei Šertvytytei, kuri rutulį nustūmė 12,80 m. Robertas Petraitis buvo trečias 600 ir 1000 metrų distancijose.

Taškų komandai pelnė sėkmingai startavę Paulina Gedvilaitė, Dovydas Pranckevičius, Rimvydas Anukas, Greta Šertvytytė, Gintarė Kuisytė.

Šilutės sporto mokyklos treneriai L.Leikuvienė, S.Oželis ir M.Urmulevičius turi ir jaunesnių stiprių lengvaatlečių.

Lietuvos rajonų jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse  1000 m kliūtinį bėgimą greičiausiai įveikė Aurimas Bendžius (3:03, 24 min.), jam atiteko auksas. Trišuolio rungtyje nepralenkiama buvo Kristina Jašauskaitė (I vieta, 10,91 m).

Antrąsias vietas bei sidabro medalius trišuolio rungtyje iškovojo Beatričė Kalvaitytė (9,21 m) ir Aleksas Vaitiekus (11,43 m). 2000 m distanciją trečia nubėgo jauniausia varžybų dalyvė penktokė Gerda Bartkutė.

Penktąsias vietas užėmė Emilija Saudargaitė 60 m barjeriniame bėgime, Jurga Rudytė – rutulio stūmimo rungtyje, Giedrė Sudeikytė – 600 m distancijoje.

TRUMPA TEKSTINĖ REKLAMA SU NUORODA 60€/MEN.