Šuns dienos išvakarėse nukankino šunį, o kankintoją atsakingai saugo… įstatymai ir jų sergėtojai

Rugpjūčio 24-osios vakare šiurpus įvykis užfiksuotas šalia Šilutės esančiame Grabupių k. Čia 72 metų blaivus vyras mirtinai sužalojo kitam 35-erių vyrui priklausantį šunį. Viešojoje erdvėje pasklidus informacijai visuomenės pasipiktinimas ūžtelėjo it sniego lavina..

asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Tik likimo ironija galima pavadinti faktą, jog egzekucija surengta Tarptautinės šuns dienos, kuri švenčiama rugpjūčio 26-ąją, kone išvakarėse.

Tačiau net ir praėjus savaitei po įvykio aiškėja, kad tos pačios visuomenės norą žinoti daugiau sukrečiančio įvykio aplinkybių atsakingai saugo… įstatymų sargai. Policijos pareigūnai nieko nekomentuoja, pasiūlo kreiptis nebent į prokuratūrą. O tyrimą kuruojantis prokuroras Marius Maurius irgi nesileidžia į jokius paaiškinimus. „Jūs ką – norite vardų ar pavardžių? Aš nieko jums nepasakysiu“, – nuskambėjo griežtas prokuroro atsakymas, nors dar pokalbio pradžioje informavome, jog į jokią asmeninę šuns kankintojo informaciją nepretenduojame. Norėjome tik sužinoti ir besipiktinantiems skaitytojams paaiškinti bent minimalias įvykio aplinkybes ir šuns kankintojo motyvus.

Visą straipsnį apie informacijos paieškas skaitykite ketvirtadienio „Šilutės naujienose“.