Susigrąžinom pergalės skonį: „Šilutė“ sutriuškino favoritais laikytus marijampoliečius

krepsinis nkl pergaleKas laukia, tas sulaukia. Pagaliau mūsų miesto vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ pradžiugino pergalėmis. Tiek išvykoje, tiek namų aikštelėje šilutiškiai įveikė varžovus.
„Pergalės skonis toks geras! O kai namų aikštelėje mūsiškiai sutriuškino NKL favoritais laikytus Marijampolės „Sūduvos – Mantingos“ krepšininkus, jausmas – pasakiškas!“, – kalbėjo sirgaliai.

Pagaliau pergalė!

Išvyka į Jonavą, kur „Šilutė“ susitiko su „Petrochema“ krepšininkais, mūsiškiams baigėsi pergale – pagaliau jiems pavyko nutraukti penkių iš eilės pralaimėjimų seriją.
Pirmus du kėlinius aikštelėje vyko tikrai atkakli kova, trečiasis kėlinys buvo pamariškiams palankesnis – per jį mūsiškiai įgijo dviženklį pranašumą.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Šilutės“ komanda įgijo rekordinę persvarą – 37:51. Prabudę varžovai suorganizavo spurtą (11:0), bet šilutiškiams pavyko išsaugoti pranašumą ir rungtynės su „Petrochema“ laimėti rezultatu 61:63.
Išvykoje E.Alunderis pelnė 14 taškų, P.Simaška – 12, N.Anglickis – 9.

Sutriuškino favoritus

Nors 2014-2015 metų sezoną mūsų komanda pradėjo tikrai sunkiai, bet lygiai prieš savaitę, namų aikštelėje, jiems pavyko iškovoti antrą pergalę iš eilės. Be to, tai pirmoji pergalė, iškovota prieš varžovus namų aikštelėje. Į Šilutę atvykusius Marijampolės „Sūduvos – Mantingos“ krepšininkus (NKL favoritus) „Šilutė“ sutriuškino rezultatu 88:62!

Per pirmuosius tris kėlinius „Šilutė“, treniruojama Arvydo Straupio, sukaupė – leisiu sau taip apibūdinti rezultatą – net nepadorų skirtumą 77:43.
Žinoma, svečių komanda paskutiniame rungtynių ketvirtyje šiek tiek sumažino atsilikimą, bet sutriuškinimo neišvengė.

Daugiausiai tądien prie komandos pergalės prisidėjo puikiai rungtyniavęs Edgaras Sosnovskis – jis pelnė 21 tašką bei atkovojo 16 kamuolių. Taip pat puikiai aikštelėje atrodė Evaldas Šaulys (16 taškų), Nerijus Anglickis (14 taškų), Deividas Pukis (11 taškų) ir Paulius Simaška (8 taškai, 8 rezultatyvūs perdavimai).