Sveikinimai jubiliejaus proga asociacijai „Kultūros savivaldos kolegija”

savivaldAsociacijos „Kultūros savivaldos kolegija“ atstovai ir gausus būrys svečių susirinko nuostabiame Pamario krašto gamtos kampelyje pažymėti 20-mečio jubiliejų, pasidžiaugti aktyvios visuomeninės veiklos jaunyste ir gilinti žinias lyderystės seminaruose.

Kultūros savivaldos kolegijos kanclerė Vilma Griškevičienė džiaugėsi, kad dvidešimtą kartą paraudo šermukšniai ir gražus būrys kolegų susirinko ne tik gilinti žinias, bet ir švęsti jaunystės jubiliejų.

Kanclerė,cituodama Vydūno žodžius, palinkėjo būti šviesuliais visų pirma sau ir skleisti gerumą aplink esantiems žmonėms.

Lietuvos Respublikos kultūros viceministras Darius Mažintas ir Lietuvos Respublikos kultūros misterijos Regionų kultūros skyriaus vedėja Irena Seliukaitė pasidžiaugė kuriamu kultūros palikimu ir savivaldybių „kultūros ministrams“ Vygantui Rekašiui, Gintautui Andriekui, Birutei Vanagienei, Patricijai Poderytei, Janinai Rekašienei, Liucijai Bertulienei, Zitai Mackevičienei, Loretai Krasauskienei, Narūnui Lendraičiui, Alvyrai Čičinskienei, Linai Vireliūnienei įteikė Kultūros ministro padėkas.

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorė Ina Marčiulionytė pažymėjo, kad Kultūros savivaldos kolegija–centras, apie kurį viskas sukasi.

Palinkėjo dar daug dvidešimtmečių ir būti kartu visada.

Savivaldybės merė Daiva Žebelienė asociacijos nariams palinkėjo sėkmės nelengvame darbe, gražių darbų, įgyvendinti visus savo sumanymus ir siekius.

Kad pertraukos tarp seminarų nebūtų ilgos ir nuobodžios, įteikė pintinę obuolių.

Savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis pasveikino susirinkusius į kraštą, kur žmonės ir vanduo kuria gyvenimą.

Pasidžiaugė, kad asociacijai atstovauja tokia energinga ir kupina idėjų kanclerė.

Palinkėjo gražaus seminaro ir dar ne kartą čia sugrįžti.

Savivaldybės vicemeras Šarūnas Laužikas sveikino kultūros darbuotojus, atvykusius į pačią gražiausią vietą Pamario krašte ant Marių kranto – „pasaulio kraštą“ ir tikisi, kad čia esantys svečiai apsilankys dar ne kartą.