Švėkšna kviečia į vestuvinių ansamblių festivalį

vastuviniu ansambliu festivalis Vytautas RaibysŠvėkšniškis Vytautas Raibys užsimojo surengti tai, ko miestelyje dar nebuvo, – vestuvinių ansamblių vakarušką.

Muzikavimas vestuvėse – vienas iš V.Raibio amatų. Švėkšniškiai žino, kad pas Vytautą galima atvažiuoti ir mašiną paremontuoti, padangas pasikeisti, paprašyti pervežti daiktus.

„Kartą pamaniau: visur yra – Telšiuose, Ukmergėj… Kodėl Švėkšnoje negali būti?“ – apie idėją surengti vestuvinių muzikantų festivalį pasakojo švėkšniškis.

Tad kviečiame birželio 2 d., sekmadienį, 14 val., į parką, prie vilos „Genovefa“, ateiti tuos, kurie nori smagiai praleisti laiką. O jeigu vis dar planuojate, kur atšvęsti Tėvo dieną, tuomet nebesukite sau galvos. Čia ypatingai laukiami tėveliai ir mamytės su vaikučiais.

Planuojama, kad į šventę atvyks gausus būrys muzikantų iš Šilutės, Klaipėdos rajonų. Žinoma, festivalyje dalyvaus ir visi Švėkšnos vestuvininkų linksmintojai.

„Sukviesti ansamblius sunku nebuvo. Jei tik galės, visi geranoriškai žadėjo atvykti“, – teigė V.Raibys.

Kiek truks „vakaruškos“, priklausys nuo šventės dalyvių. Muzikantai žadėjo groti tol, kol bus šokančių.

Išduosime, ką dar planuoja Vytautas Švėkšnoje, ko miestelyje dar nebuvo – vietinį radiją. Tai – neįprastas radijas: ant senosios seniūnijos sienų V.Raibys žada pakabinti specialias garso kolonėles, per kurias švėkšniškiai bei miestelio svečiai girdėtų ne tik skambančią muziką, bet ir svarbiausią informaciją. Šis radijas veiktų turgaus dienomis ir per šventes. Kaip Jums tokia mintis?