Švėkšniškė L.Kaktaitė iškovojo kelialapį į Amsterdamą

krepsininke kaktaite i amsterdamaGegužės 1-ąją Kaune vyko Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos kariuomenės gatvės krepšinio 3×3 turnyras. Dalyvių buvo beveik 1000.

Livija ir dar trys jos komandos draugės iš Klaipėdos įveikė visas varžoves ir džiaugėsi ne tik pirmos vietos medaliais, bet ir kelialapiu į Amsterdamą.
Jėgas išbandyti vyko ir švėkšniškė Livija Kaktaitė, kuri treniruojasi Klaipėdoje, žaidžia Lietuvos moksleivių lygoje bei Šilutės moterų krepšinio klube „Pamarys”.

Kaune nuo 10 val. gatvės krepšinio kovos prasidėjo net 12-je aikštelių. Turnyro dalyviai varžėsi net 10-yje grupių, pavadintų istorinių Lietuvos mūšių vardais.

L.Kaktaitė, Ramunė Vainoraitė, Gintarė Kačinskaitė, Ieva Šerpytytė žaidė Ūlos mūšio grupėje. Savo komandą jos pavadino „Anužikės” ir finale susitiko su „Dvynių komanda”. Rezultatu 7:4 pranašesnės „Anužikės”. Jos ne tik laimėjo vertingus „Žalgirio” ir rėmėjų prizus, bet ir iš Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projektų koordinatoriaus Martyno Račkausko rankų gavo kelialapį į Europos čempionato atrankos varžybas Amsterdame.