Švėkšniškiai grįžo su 17 medalių

sveksna sportininkai siauliaiŠiauliuose vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo 41 komanda. Šauniai pasirodė Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos komandos, atstovavusios mūsų rajonui.

Švėkšnos vaikinai tarp 22 komandų buvo antri, o merginos tarp 19 komandų užėmė 3 vietą.

Varžybų čempione šuolio į aukštį rungtyje tapo K.Ambrozaitė, po peršokimo dėl pirmos vietos įveikusi 1,47 m.

Antrąsias vietas laimėjo V.Jurkaitis, peršokęs į aukštį 1,85 m, G.Stankutė, nušokusi į tolį 4,52 m, ir E.Valius, 400 m distanciją įveikęs per 53,78 s.

Treti liko L.Starkutis (šuolis į aukštį – 1,85 m), T.Viskintas (100 m bėgimas – 12,08 s) ir D.Būdvytis (1000 m bėgimas – 2:51,04 min.).

Į varžybų finalus pateko D.Bubliauskaitė (rutulio stūmimas – 9,91 m, 6 vieta), M.Montvydaitė (100 m bėgimas – 14,92 s, 8 vieta), K.Bočkus (rutulio stūmimas – 13,74 m, 6 vieta).

Atskirų rungčių prizininkai ir komandos, užėmusios I-III vietas, buvo apdovanotos diplomais ir medaliais.
Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai pajėgūs būti tarp respublikos geriausiųjų.