Švėkšniškiai grįžo su medaliais

olimpieciu varzybos sveksnaŠiaulių stadione vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo mokyklų lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo 22 merginų ir 24 vaikinų komandos.

Mūsų rajonui atstovavusios Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos komandos išvyko į varžybas be kelių geriausių lengvaatlečių, kurie dėl traumų negalėjo startuoti. Tačiau švėkšniškiai rungtyniavo gerai, iškovojo 11 medalių.

Per Olimpinio festivalio varžybų varžybų atidarymą Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokytojai Zitai Urmulevičienei įteiktas Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos respublikos vyriausybės sidabro medalis už nuopelnus Lietuvos sportui.

Merginos T.Blaževičiūtė, K.Butkevičiūtė, B.Bagdonaitė, R.Bendžiūtė ir V.Šeškauskaitė iškovojo II vietą. Šuolio į aukštį rungtyje nugalėjo T.Blaževičiūtė (1,50 m), trečia buvo B.Bagdonaitė (1,45 m). Šuolio į tolį rungtyje III vietą laimėjo R.Bendžiūtė (4,58 m). K.Butkevičiūtė bėgo 100 m, o V.Šeškauskaitė 800 m ir abi užėmė šeštąsias vietas.

Vaikinams nepasisekė – nuo prizininkų atsilikę 1 tašku, jie liko ketvirti.

E.Valius iškovojo sidabrą bėgdamas 400 m distanciją – pasiekė labai gerą asmeninį rezultatą – 53,03 s. Antras šuolio į aukštį sektoriuje buvo ir V.Jurkaitis, peršokęs 1,80 m.

100 m bėgimo rungtyje bronzą iškovojo P.Kasparavičius – 12,56 s. Šuolininkas į tolį R.Labokas užėmė IV vietą, pirmą kartą nušokęs 6,10 m.