Švėkšniškiai pateko į Lietuvos olimpinio festivalio varžybų finalą

sveksna olimpinis festivalisŠilutėje vykusiose rajono mokyklų olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybose dalyvavo 6 berniukų ir 6 mergaičių komandos – 33 berniukai ir 38 mergaitės.

Komandines pirmąsias vietas iškovojo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos komandos ir gavo teisę atstovauti rajonui tarpzoninėse varžybose.

I vietą laimėję švėkšniškiai berniukai surinko 1113 taškų. II vietą iškovojo naumiestiškiai – 891 tšk., treti buvo Kintų vid. m. berniukai – 821 tšk.

Švėkšnos mergaitės surinko 983 tšk. ir tapo nugalėtojomis. II vietą užėmė Traksėdžių pagr. mokyklos mergaitės – 907 tšk., III vietą – Pamario pagr. mokyklos mergaitės – 882 tšk.

Individualiai stipriausi buvo J.Rudytė (Traksėdžiai), R.Stanišauskaitė (Vilkyčiai) ir J.Baciūtė (Traksėdžiai), A.Vaitiekus ir E.Stankus (Švėkšnos „Saulės“ gimnazija) ir A.Bendžius (Žemaičių Naumiesčio gimnazija).

Švėkšniškių komandos atstovavo rajonui tarpzoninėse varžybose, į kurias atvyko 16 komandų. Visą dieną lyjant lietui, vaikai varžėsi dėl galimybės vykti į Lietuvos Olimpinio festivalio finalines lengvosios atletikos keturkovės varžybas.

I vietą iškovojo Klaipėdos Gedminų pagr. mokykla, Švėkšnos berniukai buvo antri, o Klaipėdos r. Vėžaičių pagr. mokykla – trečia. Švėkšnos mergaitės liko trečios, I vietą užėmė Raseinių r. Ariogalos gimnazija, II vietą – Klaipėdos „Saulėtekio“ gimnazija.

Prizininkai gavo teisę varžytis olimpinio festivalio finale, kuris vyks Alytuje. Gaila, bet tikriausiai švėkšniškiai taip toli nuvažiuoti neturės galimybių…