Švėkšniškiai sportavo su visa Europa

sportas sveksna_nugaletojaiPaskutinę rugsėjo savaitę Europos šalys skyrė įvairiausiems sporto renginiams – vyko Europos sporto savaitė, propaguojanti fizinį aktyvumą, skatinanti visus žmones judėti.

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje ją pradėjo žemesniųjų klasių mokiniai, bėgiodami per pertraukas apie savo mokyklą.

Vyresnieji savaitę mankštinosi zumbos ritmu, tobulino krepšinio žaidimo įgūdžius, o savaitei baigiantis dalyvavo parke tradiciniame bėgimo renginyje „Auksinis Švėkšnos ruduo“. Bėgimo nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, prizininkai – medaliais, žiūrovai –  puikia saulėta nuotaika.

Jauniausieji bėgo tradicinį ratuką – 300 metrų. 1-2 klasių grupėje nugalėtojais tapo antrokai I.Bumbulytė ir G.Grabys. 3-4 klasių grupėje greičiausiai bėgo trečiokė A.Bendžiūtė ir ketvirtokas G.Nogaitis.

Vyresnių mokinių distancijos ilgėjo. Penktokai ir šeštokai bėgo 500 metrų. Greičiausi buvo šeštokai R.Stirbytė ir A.Mikužis.sportas sveksna_nugaletojai_vyresni

7-8 klasių grupėje 500 m bėgime pirmavo A.Pečiokaitė, o 1000 m bėgime – L.Ringaila.

I-II gimnazijos klasių grupėje antrus metus 1000 m ir 1500 m distancijose nepralenkiami buvo bendraklasiai G.Vasiliauskaitė ir E.Grevys.

Vyriausių gimnazistų grupėje 1000 m distanciją laimėjo trečiokė R.Jokšaitė. O ketvirtojas K.Mickus greičiausias buvo 2000 m distancijoje.

Sportiškiausia buvo Daivos ir Arūno Bumbulių šeima – net 4 jų dukros bėgo šauniai – į namus grįžo su taure, medaliais ir puikia nuotaika.

Malonu, kad vaikais rūpinosi ir varžybas stebėjo būrys tėvų ir senelių.

Gražus ruduo ir puikus stadionas sportininkus sutiko ir Gargžduose, kur vyko Klaipėdos apskrities vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Jose dalyvavo jaunieji lengvaatlečiai iš Klaipėdos miesto ir rajono, Skuodo, Šilalės, Telšių ir Šilutės rajonų. Trys švėkšniškiai tapo nugalėtojais, dar keturi iškovojo prizines vietas.

Geriausiai sekėsi D.Vaidilai, kuris užtikrintai laimėjo rutulio stūmimo rungtį ir buvo antras disko metimo rungtyje.
V.Liorencas nugalėjo šuolio į aukštį sektoriuje ir buvo trečias šuolių į tolį rungtyje.

Kamuoliuką toliausiai numetė T.Burauskas. E.Serapinas pirmąkart peršoko 1,40 m aukščio kartelę ir džiaugėsi trečiąja vieta.

Trečiąją vietą disko metimo rungtyje užėmė D.Jurkaitis.