Švėkšniškiai su svečiais susėdo prie advento žvakės

sveksnos specialioji adventas sveciaiKasdien mes kažko laukiame ir tas laukimas ypač sustiprėja advento laikotarpiu. Visi stengiamės būti geresni, nuoširdesni ir kantriai laukdami priartėjame prie slaptingiausios ir ypatingiausios metų šventės – šv. Kalėdų.

Laukdama Kalėdų Švėkšnos specialioji mokykla surengė Atvirų durų dieną ir sulaukė svečių iš seniūnijos, „Saulės“ gimnazijos, švėkšniškių draugijos „Tėviškė“, Plungės vaikų globos namų, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos.

Adventinę vakaronę „Susėskim prie advento žvakės“ organizavo auklėtoja Daiva Budvytienė. Kartu su auklėtiniais ji paruošė svečiams adventinį vaidinimą. Skambėjo mokyklos mergaičių atliekamos giesmės, mini spektaklyje mokiniai suvaidino Juozapo ir Marijos kelionę į Betliejų, o pasirodymo pabaigoje visi išvydo gyvus prakartėlės personažus.

Svečiai ir mokyklos bendruomenė džiaugėsi Pamario pagrindinės mokyklos mokytojų Violetos Lukočienės ir Rasos Dulkienės pirmokėlių paruošta programėle, visi grožėjosi mokinių ir auklėtojų kurtomis kalėdinėmis puokštėmis.

Dėkojame Šilutės Pamario pradinės mokyklos bendruomenei, prisijungusiai prie mūsų kalėdinės akcijos „Svajonių eglutė“: pradinukai mūsų mokiniams įteikė saldžią dovanėlę – namuose keptų keksiukų. Su šia mokykla mūsų graži draugystė tęsiasi ne vienerius metus.